Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Що хоче знати майбутній спадкоємець

Для того щоб стати власником спадщини, його необхідно прийняти.Якщо мова йде про дрібні побутові речі, для цього не потрібно займатися оформленням яких-небудь документів. Але у випадках з нерухомістю прийде побігати. Юрист розповідає про основні моменти, зв'язаних із вступом у права спадкування.
Коли треба починати займатися оформленням спадщини? Відповідно до Цивільного кодексу РФ удень відкриття спадщини вважається день смерті громадянина. Строк, протягом якого можна прийняти спадщину, дорівнює шести місяцям із цього дня.
Основні шляхи
Існує два основних способи прийняти спадщину. Перший полягає в тім, щоб одержати в нотаріуса свідчення про право на спадщину. Для цього треба подать заява в нотаріальну контору по місцю відкриття спадщини. Якщо там немає нотаріуса, то заява подається посадовій особі, уповноваженому видавати такі свідчення.
Даний документ є підставою для державної реєстрації прав на нерухоме майно, що одержує спадкоємець. Без нього неможливо зареєструвати своє право власності. Свідчення можна одержати в будь-який час після закінчення шести місяців від дня відкриття спадщини.
Одержати раніше свідчення реально, у випадку якщо є достовірні дані про те, що, крім спадкоємців, що звернулися за свідченням, інші спадкоємці відсутні.
Другий варіант - це фактичне прийняття спадщини. Закон визнає, що спадкоємець прийняв спадщину, якщо він зробив певні дії, зокрема:
- вступив у володіння або в керування спадкоємним майном;
- вжив заходів, щоб зберегти спадкоємне майно, захистив його від зазіхань або домагань третіх осіб;
- оплатив за свій рахунок борги спадкодавця або одержав від третіх осіб належному спадкодавцеві кошти;
- оплатив за свій рахунок витрати на зміст спадкоємного майна.

Що робити, коли вже пізно?
Якщо по тимі або інших причинах строк прийняття спадщини був пропущений, то ще не все загублено. Наприклад, можна спробувати домовитися з іншими спадкоємцями про прийняття спадщини. Вони повинні дати свою згоду в писемній формі в присутності нотаріуса. Ця згода є підставою для анулювання виданих раніше свідчень і надання нового свідчення.
Якщо на підставі попереднього свідчення вже зареєстроване право власності на нерухомість, то постанова нотаріуса про анулювання старого свідчення й видача нового свідчення є підставою для того, щоб внести зміни в запис про державну реєстрацію.
Спадкоємці не згодні ділитися спадщиною з «спізнілим» спадкоємцем? Тому прийде звернутися в суд, що вправі відновити строк прийняття спадщини. Але це відбудеться, якщо суд визнає, що спадкоємець не знав про відкриття спадщини або пропустив строк по поважних причинах. Крім цього спадкоємець зобов'язаний звернутися в суд протягом шести місяців після того, як причини пропуску відпали.

Скільки варто стати спадкоємцем?
З 1 січня 2006 року податок на майно, що переходить у порядку спадкування, був відмінний. Заплатити прийде лише державне мито за видачу свідчення про право на спадщину. Її розмір визначений у Податковому кодексі. Діти, у тому числі всиновлені, чоловіки, батьки, брати й сестри спадкодавця сплачують 0,3% вартості наслідуваного майна, але не більше 100 тис. руб.; інші спадкоємці - 0,6% вартості наслідуваного майна, але не більше 1 млн руб.
Існують категорії громадян, які звільняються від сплати мита. До них ставляться:
- спадкоємці, що не досягли повноліття до дня відкриття спадщини;
- особи, що страждають психічними розладами, над якими в порядку, певному законодавством, установлена опіка;
- громадяни - за видачу свідчення про право на спадщину житлового будинку, а також земельної ділянки, на якому розташований житловий будинок, квартири, кімнати або часток у зазначеному нерухомому майні, якщо ці громадяни проживали разом зі спадкодавцем на день смерті спадкодавця й продовжують проживати там же після його смерті;
- громадяни при спадкуванні майна осіб, що загинули у зв'язку з виконанням ними державних або суспільних обов'язків або з виконанням боргу громадянина РФ по порятунку людського життя, охороні державної власності й правопорядку;
- громадяни при спадкуванні майна осіб, подвергшихся політичним репресіям;
- громадяни при спадкуванні внесків у банках, коштів на банківських рахунках фізичних осіб, страхових сум по договорах особистого й майнового страхування, сум оплати праці, авторських прав і сум авторської винагороди, передбачених законодавством РФ про інтелектуальну власність, пенсій.
Якщо успадковується нерухоме майно, наприклад, квартира, то варто зареєструвати право власності на даний об'єкт. Державне мито за реєстрацію становить 500 руб. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!