Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Найдешевше житло подорожчало найбільше

Осінь виявила лідерів цінового росту петербурзького ринку житла. На першому місці - Обухово, слідом за яким у рейтингу Купчино, далекий Південно-Захід і Ржевка. Одержавши в банках кредити, покупці, скуповуючи всі підряд, дозволили продавцям піднімати ціни.

Найрізноманітніші міські території в загальній масі підрівнялися далеко за оцінкою 2000 дол. за кв. м, середня ціна пропозиції в Петербурзі вже 2210 дол. кв. м, її ріст - 3,8% у тиждень, а самі "модні" райони прагнуть угору, переваливши, по даним ГК "Бюлетень Нерухомості", рівень в 2400 дол. за кв. м. Це, у першу чергу, західна частина Васильевского острова (ЗЧВО), що завжди була досить дорогою, і тепер тут виставляють житло по найвищих цінах.

До речі, досить показово: територія ЗЧВО "витяглася" два околишніх квартали - навколо вулиці Одоєвського й вулиці Шевченко. Щодо останнього дивуватися не доводиться: це затишна зелена територія в Гавані з достатком сталінських будинків, головний недолік якої - далекість від метро. А от район Одоєвського завжди залишався складно структурируемой лакуною серед депресивних промзон зі старим фондом, невисокими цінами й зовсім непопулярної.

Однак же вигідне сусідство дало продавцям "моральне право" задерти цінник: район "В.О. Одоєвського" виріс із початку року на 96% (у порівнянні з ростом ЗЧВО на 76% - переконливо). Це гарний приклад для розмови про справедливу ціну на ринку житла: зараз склалася ситуація, коли це поняття зовсім розмилося, і що за ним ховається, не дуже ясно. Проблема ліквідності навколо тій же вулиці Одоєвського була завжди, зараз вона ще гостріше, але це анітрошки не заважає росту ціни на хвилі загального ажіотажу.

Те ж ставиться й до інших лідерів росту: напевно, єдина причина подорожчання з початку року вдвічі й більше - амбіції продавців, засновані лише на загальній кон'юнктурі й спробах наздогнати поїзд, що йде, що складається з обмінних ланцюжків.

Тим часом моніторинг компанії "Бюлетень Нерухомості" показує, що кон'юнктура міняється. Індекс активності попиту із середини червня знижується, а з початку серпня він придбав постійний падаючий характер. До початку вересня активність попиту виявилася на рівні початку березня - коли почалося пожвавлення, блискавично, буквально за місяць, приведшее до ажіотажу.

Усе до того, що резерви попиту вичерпані: по великому рахунку, не допомогла й іпотека, хоча, безумовно, певну роль у розвитку подій житлове кредитування зіграло. Однак не вирішальну. Одержавши банківське підживлення, покупці, скуповуючи всі підряд, дозволили продавцям піднімати ціни, як здавалося ще в середині літа, нескінченно. Це відразу привело до тотального дефіциту й до того, що навіть позичені гроші швидко скінчилися.

Пропозиція як і раніше росте, як і раніше по завищеним щодо поточним цінам, і коли його обсяг досягне нормального для спокійного розвитку ринку рівня (удвічі більше щодо нинішнього) - справа невеликого часу. Поки немає підстав коректувати прогноз про те, що це відбудеться вже до жовтня. Цей час стане початком ринку покупця: вибір стане цілком адекватним, а потім почне дешевшати переоцінена пропозиція тим сильніше, чим більше воно встигло подорожчати.

"До кінця року за умови триваючого росту цін збережеться тенденція зсуву попиту убік найменш дорогих районів, у першу чергу пригорода й області. У межах міста попит буде концентруватися в районах, що відрізняються найбільшою пропозицією й відносно меншими цінами - Фрунзенском, Красносельском, Невському" - уважає генеральний директор компанії "Центр розвитку проектів "Петербурзька Нерухомість" Ілля Еременко. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!