Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чому мільйонери їдуть із Рублевки?

Продовжуємо розмову про Рублево-Успенськім шосе - другому з тих, що ми розглядаємо в рамках циклу про підмосковні напрямки. Що тут за вдома, скільки вони коштують і чому мешканці Рублевки всі частіше вирішують перемінити місце проживання?

Цікава статистика

Минулого разу ми зупинилися на потрете типового жителя Рублевки, сьогодні почнемо з портрета типового тутешнього селища. За словами Олексія Кудрявцева, керівника аналітичної служби « Миан-Агентство нерухомості», середня площа такого селища - 15 га. Але це саме той випадок (за аналогією з «середньою температурою по лікарні»), коли на середнє арифметичне орієнтуватися безглуздо: занадто великий розкид значень - від 0,55 (Лайково) до 100 га (Николино). Найчастіше зустрічаються селища площею 1 га, кількість будинків - 42. У той же час, 45% всіх селищ - не більше ніж на 20 будинків (на загальпідмосковному тлі це - мала цифра). І лише 10% селищ розраховані на 100 і більше будинків (що типово для пропозиції бізнес-класу).

Середня величина котеджу перевищує 520 кв.м, найбільше пропозиції від 500 до 750 і від 250 до 500 кв.м. Як мінімум 56% будинків на Рублевке побудовані із цегли, оштукатурених особняків - 17%. Будинків з дерева й котеджів, різні частини яких (цоколь, перші й наступні поверхи) виконані з різних будівельних матеріалів - 11 і 12% відповідно. У третини селищ (ще точніше, 34,9%) рогуля територія не менш 20 соток, в 55, 4% випадків - від 20 до 50 соток.

Золота сотка

Ціна за цю саму сотку може доходити до $300 тис. (але такі пропозиції не виходять у відкритий продаж; це, наприклад, ділянки в Жуковке й санаторії Барвиха), у середньому ж це - ледве вище $30 тис. за сотку. За даними компанії «Миэль», у відкритому роздрібному продажі на Рублево-Успенськім шосе цінник сотки приблизно такий: від $12 500 (у районі села Горышкино) до $75 000 (у районі Жуковки й Барвихи). І ціни ці аж ніяк не статичні. «При загальному дорожании земель, ріст цін на рублевские землі може досягати 80% у рік і більше», - говорить Володимир Яхонтів, заступник генерального директора компанії « Миэль-Заміська нерухомість». Для приклада: якщо в червні минулого року сотка на Рублево-Успенськім напрямку коштувала в середньому $17108, а кв. м котеджу - $3340 (це вже дані «МИАН»), те через рік, у червні 2007-го, це вже $31971 і $6535 відповідно.

Якщо відволіктися від середньої ціни й звернутися до конкретних селищ, побачимо наступне. Пропозиція поскромнее ( бізнес-клас, щоправда, з помітним виправленням на географію місця розташування: в «рублевском» розумінні це будинку від $900 тис. до $ 1800 тис.) - це, наприклад, селище таунхаусов у Барвиха-club на 12-ом кілометрі Рублево-Успенського шосе (ціна секції - від $1 430 тис. до $2 900 тис.). Інший полюс - клубний коттеджный селище «Ермітаж Village», 20-й кілометр Рублевки. Домоволодіння тут коштує вже від $11 млн. до $12,5 млн. Опитані «Власником» учасники ринку як новинки напрямку відзначили «Нове Лапино» (19 км) на 7 будинків, «Десять ярдів» (5 км) на 10 будинків (від $2 млн. за кожний), «Успенський ліс» (24 км) на 34 удома (той самий бізнес-клас від $1,5 млн. за котедж), «Папушево» (24 км; від $2700 до $11560 за кв.м), Барвиха Village (10 км; $3500-4000 за кв.м), і, зрозуміло, мегапроект « Рублево-Архангельське» (3 км від МКАД).

Але, як відзначає виконавчий директор компанії Blackwood Марія Литинецкая, що ні вже існують селища, ні сьогоднішні темпи будівництва не можуть ліквідувати сформований дефіцит пропозиції: «У цей час нові селища на Рублево-Успенськім шосе з'являються рідше, що також скорочує обсяг пропозиції, при цьому попит як і раніше великий. Однак рівень цін на нерухомість по Рублево-Успенськім напрямку формує нову тенденцію: покупку земельних ділянок, які є більше дешевою альтернативою котеджам», - говорить Литинецкая.

А от Олексій Кудрявцев, навпроти, уважає, що пік попиту на земельні ділянки уздовж Рублево-Успенського шосе вже пройшов. «І зовсім не тому, що «скінчилися» мільйонери, - говорить Кудрявцев, - основна причина - недостача вдалих пропозицій. Кращі землі з лісовими ділянками вже продані, а ті, які перебувають у приватних володіннях юридичних осіб, надходять на ринок по явно завищених цінах».

Найдорожчі земельні ділянки продаються, за словами експерта, у селищах Ромашково (5 км від МКАД), Барвиха й Жуковка (8 км ), Усово (12 км), Горки-2 (15 км), Успенское (20 км), Николина Гора (24 км).

Мігранти-Мільйонери

На Рублево-Успенское напрямок доводиться порядку 30-40% від загального попиту на елітну заміську нерухомість. З іншого боку, з початку року число заявок на нього скоротилося на 20-25%. Прес-секретар компанії «Комстрин» Алиного Андрєєва й зовсім відзначає тенденцію міграції богатых рублевских жителів з насиджених місць: «Зараз погляди багатьох кинулися на Новоризький напрямок, там шосе ширше, удома подешевше й сосни теж є. Також цікаво переселенцям і Калузьке шосе».

Чи причиною тому те, що Рублевка, по суті, перетворилася в міні^-москву, або ж провиною всьому знаменитий світлофор на перетинанні Рублево-Успенського й Красногорского шосе (хто був там, той знає, що із-за нього можна втратити зайва година навіть у відносно спокійний вихідний), факт залишається фактом: свого роду «міграція мільйонерів» - уже сформований тренд. Кількість виїжджаючих з Рублевки все-таки непропорційно мало щодо кількості приїжджаючих. Втім, земля не гумова, вона росте в ціні, тому що колись вона закінчиться. Або ліс остаточно вирубають, але тоді Рублевка перестане бути такий вабливої, тому що поля є скрізь, а от сосни - немає. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!