Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чому мільйонери їдуть із Рублевки?

Продовжуємо розмову про Рублево-Успенськім шосе - другому з тих, що ми розглядаємо в рамках циклу про підмосковні напрямки. Що тут за вдома, скільки вони коштують і чому мешканці Рублевки всі частіше вирішують перемінити місце проживання?

Цікава статистика

Минулого разу ми зупинилися на потрете типового жителя Рублевки, сьогодні почнемо з портрета типового тутешнього селища. За словами Олексія Кудрявцева, керівника аналітичної служби « Миан-Агентство нерухомості», середня площа такого селища - 15 га. Але це саме той випадок (за аналогією з «середньою температурою по лікарні»), коли на середнє арифметичне орієнтуватися безглуздо: занадто великий розкид значень - від 0,55 (Лайково) до 100 га (Николино). Найчастіше зустрічаються селища площею 1 га, кількість будинків - 42. У той же час, 45% всіх селищ - не більше ніж на 20 будинків (на загальпідмосковному тлі це - мала цифра). І лише 10% селищ розраховані на 100 і більше будинків (що типово для пропозиції бізнес-класу).

Середня величина котеджу перевищує 520 кв.м, найбільше пропозиції від 500 до 750 і від 250 до 500 кв.м. Як мінімум 56% будинків на Рублевке побудовані із цегли, оштукатурених особняків - 17%. Будинків з дерева й котеджів, різні частини яких (цоколь, перші й наступні поверхи) виконані з різних будівельних матеріалів - 11 і 12% відповідно. У третини селищ (ще точніше, 34,9%) рогуля територія не менш 20 соток, в 55, 4% випадків - від 20 до 50 соток.

Золота сотка

Ціна за цю саму сотку може доходити до $300 тис. (але такі пропозиції не виходять у відкритий продаж; це, наприклад, ділянки в Жуковке й санаторії Барвиха), у середньому ж це - ледве вище $30 тис. за сотку. За даними компанії «Миэль», у відкритому роздрібному продажі на Рублево-Успенськім шосе цінник сотки приблизно такий: від $12 500 (у районі села Горышкино) до $75 000 (у районі Жуковки й Барвихи). І ціни ці аж ніяк не статичні. «При загальному дорожании земель, ріст цін на рублевские землі може досягати 80% у рік і більше», - говорить Володимир Яхонтів, заступник генерального директора компанії « Миэль-Заміська нерухомість». Для приклада: якщо в червні минулого року сотка на Рублево-Успенськім напрямку коштувала в середньому $17108, а кв. м котеджу - $3340 (це вже дані «МИАН»), те через рік, у червні 2007-го, це вже $31971 і $6535 відповідно.

Якщо відволіктися від середньої ціни й звернутися до конкретних селищ, побачимо наступне. Пропозиція поскромнее ( бізнес-клас, щоправда, з помітним виправленням на географію місця розташування: в «рублевском» розумінні це будинку від $900 тис. до $ 1800 тис.) - це, наприклад, селище таунхаусов у Барвиха-club на 12-ом кілометрі Рублево-Успенського шосе (ціна секції - від $1 430 тис. до $2 900 тис.). Інший полюс - клубний коттеджный селище «Ермітаж Village», 20-й кілометр Рублевки. Домоволодіння тут коштує вже від $11 млн. до $12,5 млн. Опитані «Власником» учасники ринку як новинки напрямку відзначили «Нове Лапино» (19 км) на 7 будинків, «Десять ярдів» (5 км) на 10 будинків (від $2 млн. за кожний), «Успенський ліс» (24 км) на 34 удома (той самий бізнес-клас від $1,5 млн. за котедж), «Папушево» (24 км; від $2700 до $11560 за кв.м), Барвиха Village (10 км; $3500-4000 за кв.м), і, зрозуміло, мегапроект « Рублево-Архангельське» (3 км від МКАД).

Але, як відзначає виконавчий директор компанії Blackwood Марія Литинецкая, що ні вже існують селища, ні сьогоднішні темпи будівництва не можуть ліквідувати сформований дефіцит пропозиції: «У цей час нові селища на Рублево-Успенськім шосе з'являються рідше, що також скорочує обсяг пропозиції, при цьому попит як і раніше великий. Однак рівень цін на нерухомість по Рублево-Успенськім напрямку формує нову тенденцію: покупку земельних ділянок, які є більше дешевою альтернативою котеджам», - говорить Литинецкая.

А от Олексій Кудрявцев, навпроти, уважає, що пік попиту на земельні ділянки уздовж Рублево-Успенського шосе вже пройшов. «І зовсім не тому, що «скінчилися» мільйонери, - говорить Кудрявцев, - основна причина - недостача вдалих пропозицій. Кращі землі з лісовими ділянками вже продані, а ті, які перебувають у приватних володіннях юридичних осіб, надходять на ринок по явно завищених цінах».

Найдорожчі земельні ділянки продаються, за словами експерта, у селищах Ромашково (5 км від МКАД), Барвиха й Жуковка (8 км ), Усово (12 км), Горки-2 (15 км), Успенское (20 км), Николина Гора (24 км).

Мігранти-Мільйонери

На Рублево-Успенское напрямок доводиться порядку 30-40% від загального попиту на елітну заміську нерухомість. З іншого боку, з початку року число заявок на нього скоротилося на 20-25%. Прес-секретар компанії «Комстрин» Алиного Андрєєва й зовсім відзначає тенденцію міграції богатых рублевских жителів з насиджених місць: «Зараз погляди багатьох кинулися на Новоризький напрямок, там шосе ширше, удома подешевше й сосни теж є. Також цікаво переселенцям і Калузьке шосе».

Чи причиною тому те, що Рублевка, по суті, перетворилася в міні^-москву, або ж провиною всьому знаменитий світлофор на перетинанні Рублево-Успенського й Красногорского шосе (хто був там, той знає, що із-за нього можна втратити зайва година навіть у відносно спокійний вихідний), факт залишається фактом: свого роду «міграція мільйонерів» - уже сформований тренд. Кількість виїжджаючих з Рублевки все-таки непропорційно мало щодо кількості приїжджаючих. Втім, земля не гумова, вона росте в ціні, тому що колись вона закінчиться. Або ліс остаточно вирубають, але тоді Рублевка перестане бути такий вабливої, тому що поля є скрізь, а от сосни - немає.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 2
YandexYahoo

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!