Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Топ-5: найбільші гравці ринку нерухомості

Якщо вірити, що на ринок впливають в основному ті, чиї імена найчастіше миготять у пресі, то на ринку нерухомості картина стабільна як ніколи. Ті ж, там же, тоді ж...

Юрій Лужков перебуває останні дні в центрі уваги новин через розпуск 10% столичного правительства, а так само через обіцяну жорсткість правил відносно крапкової забудови. Нагадаємо, Лужков заявив про те, що найближчим часом всі нові об'єкти будуть проінспектовані й при віднесенні до крапкової забудови - будівництво їх буде заморожено. Докладніше про цьому Дометра писала вчора в замітці «Лужков відніме в забудовників площадки».

Олег Бойко, що контролює компанію Finstar Properties, має намір з її допомогою за три-п'ять років побудувати більше 2 млн кв. м торговельних площ у Росії, на Україні й у Казахстані. У Липецке, Бєлгороді й ряді інших регіонів під новий проект уже придбані земельні ділянки. За словами бізнесмена, його партнерами можуть стать і інші співвласники Ritzio - Борис Білоцерківський, Сергій Кузьмін і Володимир Шерман. По оцінці експертів, їм доведеться витратити $1,6-3 млрд.

За даними газети «Коммерсантъ», Finstar Properties має у своєму розпорядженні ділянки в декількох містах - площею до 10 га на окраїнах і 3-5 га в центрі. Крім цього вже придбані ділянки в Барнаулі, Бєлгороді, Липецке, Магнітогорську, Ульяновске, Смоленську, Омську й Московській області. Усього в Finstar Properties зараз 20 ділянок для зведення 500 тис. кв. м торговельних площ. Будівництво об'єктів почнеться до кінця нинішнього року, а здача в експлуатацію намічена на перший-другий квартали 2009 року. Протягом року компанія розраховує збільшити кількість землі у власності й довгостроковій оренді, її повинне вистачити для зведення 1 млн кв. м торговельної нерухомості. А через п'ять років Finstar Properties розраховує стати власником уже 100 ділянок, на яких буде побудоване близько 2 млн кв. м торговельних площ.

Михайло Гуцериев теж знову потрапив на перші сторінки ділової преси. Сьогодні газета «Відомості» повідомила про те, що він залишає «Русснефть», що створював більше п'яти років. Про відставку з поста її президента він днями оголосить співробітникам компанії. Гуцериев також веде переговори про продаж «Русснефти» з іншою фігурою-топ-фігурою ринку - власником «Базэла» Олегом Дерипаской, і вони, як думають джерела «Відомостей», близькі до угоди.

Михайло Гуцериев займає 31-е місце в «золотій сотні» журналу Forbes ($3 млрд). Головний актив - ВАТ «Русснефть», створене у вересні 2002 р. В 2006 р. добула 14,7 млн т нафти. Консолідований виторг за 2005 р. по РСБУ - 100 млрд руб., чистий прибуток - 6,5 млрд руб. Структури Гуцериева володіють об'єктами нерухомості в Москві, а племінник Гуцериева Михайло Шишханов - великою часткою в Бинбанке.

«Гуцериев хоче своїм відходом і наступним продажем вивести “Русснефть” і її співробітників з-під удару, щоб вони не повторили долю менеджерів Юкоса», - пояснює близький до «Русснефти» джерело «Відомостей» і додає, що Гуцериев навряд чи коли-або ще займеться нафтовим бізнесом у Росії.

І, нарешті, Шалва Чигринский. Учора стало відомо, що новий кредит на будівництво його компанія одержить від німецького «Дойче банку». Одна з найбільших у світі фінансових організацій виділить «СТТ Груп» 12 млрд руб. строком на один рік.

Перший наданий транш забезпеченого позикового фінансування становить 3 млрд руб. Він являє собою рефінансування реконструкції торговельного комплексу «Пасаж» у Санкт-Петербурзі, загальна площа якого близько 37 380 кв. м. Чигиринський купив цей об'єкт на аукціоні за $50,5 млн, на реконструкцію збирається витратити $60 млн. На думку експертів, в «СТТ Груп» досить багато проектів у портфелі і їм їсти що пропонувати як забезпечення.

Нагадаємо, що в портфелі компанії на сьогоднішній день близько 2 млн кв. м. - реконструкція готелю «Росія» (410 000 кв. м), вежа «Росія» (400 000 кв. м), вежа в Ханти-Мансійську (161 000 кв. м) і Нова Голландія в Петербурзі (70 000 кв. м).
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!