Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Що таке елітне житло?

Як виявилося, у рідній батьківщині немає єдиної загальноприйнятої класифікації міського житла або якщо говорити більш точно - таких класифікацій багато. Причому кожна цікава своїм набором показників, серед яких основне місце приділяється місцю розташування, інфраструктурі, архітектурному проекту, якості й віку будинку. Існують класифікаційні моделі, схожі із західними (хоча там теж не все наведено до 'єдиного знаменника'). Наприклад, такі категорії дорогих будівель, як 'А', 'В', 'С' - на Заході цілком можуть відповідати нашим: елітний об'єкт (або об'єкт премиум-класу, рівня люкс), житло бізнес-рівня й будівля економ-рівня відповідно.

Яскрава відмітна ознака 'элитки' - ціна одного квадратного метра. Як зараз прийнято говорити від... Далі йде цифра із трьома нуликами, що означає ринкову вартість, виражену у твердій валюті. Чим 'більше' цифра, тим богаче житло. З появою четвертого нулика сумніватися в елітності не доводиться.

Вартість 1 кв. м в елітному будинку, як правило, в 3-5 разів перевищує вартість 1 кв. м у типовому серійному житлі. Це факт. Однак ринкова ціна не падає зі стелі, вона складається з ряду переваг, кожне з яких має свою ціну. Наприклад, якщо говорити про столичне житло, те головний ціноутворюючий фактор - близькість житлового будинку до історичного центра. В основному елітні будівлі розташовані в межах Садового кільця, найдорожчі в районі Золотої милі - між вулицями Остоженка й Пречистенка. Що стосується будинку, те він повинен мати підземний гараж, обгороджену територію, охорону, центральне кондиціювання та ін. Останнім часом украй уважно ставляться до сусідського оточення. В елітному будинку не повинне бути соціальної роз'єднаності. Удома з невеликою кількістю квартир (40-50) заповнити 'однорідним контингентом' простіше, тому їхній престиж завоювати легше, але їхня ціна, як правило, вище. При цьому, великі житлові комплекси, що включають у себе повний набір соціальних послуг, магазини й приміщення для активного відпочинку також можуть мати елітні сектори. У цілому, квартири в розкішному житловому комплексі скоріше ставиться до житла бізнес-рівня (клас 'В' по європейській системі).

Та ж ситуація й з дорогими будинками сталінської епохи. Тут може не бути підземного гаража (він може перебувати в сусіднім поруч вартому будинку) або не передбачена система центрального кондиціювання, крім того, у таких будинках, не завжди встановлюють систему 'розумний будинок' та ін. Однак, через наближеність до історичного центра й особливого виду з вікна ціна квартири в такому будинку може не уступати ціні квартири в недавно зведеному будинку з урахуванням останніх технологій. І за рахунок цих переваг таке житло може бути віднесене до елітної групи.

Сьогодні житло вищої категорії коштує не менш $5 тис. за 1 кв. м. Удома такого рівня можна спостерігати в 1-м Зачатьевском, Великому Левшинском, Молочному, Бутиковском, Капрановском провулках. Яскраві представники носять власні імена - 'Дворянське гніздо', ' Парк-Хаус', 'Стольник' і ін.

Практично той же рівень, але мало-мало нижче в основному через місце - Плющиха, Патріарші ставки, 1-й Обыденский провулок. Яскравий представник - 'Віденський будинок' і 'Торрис'. Ціна квадратного метра рідко піднімається вище $8 000 за 1 кв. м., а середня ціна - $6 500 за 1 кв. м.

Будівлі на рівень нижче - клас 'В', відповідно до наведеного вище градації, мають більше широкий радіус розміщення, хоча не вилазять за межі Садового кільця. Таких будинків багато в Замоскворечье, на набережній Москви-Ріки, у безпосередній близькості від Тверской вулиці (і на ній самої), також у районі Арбата й Галявинки. Відомі представники - 'Капітал', 'Белгравия', 'Ваш будинок' і ін.

Ще більш низький клас - 'С', уважати елітним можна досить умовно. По суті, це будинку поліпшеного планування, яких багато в екологічно сприятливих районах: Крылатское, Строгино, Филевская заплава й ін. Візитними картками таких будинків уважаються 'Червоні вітрила', 'Воробйови гори', 'Дві вежі'.

Якщо в житло 'А' і 'Б' класів висота стель не повинна бути менше 3 м, а загальна площа менш 180-200 кв. м, то до ' С'-Класу ці вимоги не пред'являються. Знову ж контингент (сусідське оточення) у такому будинку не буде відповідати якомусь певному рівню. Хоча... На жаль оточення мешканців формується винятково з їхніх матеріальних можливостей, а не по іншим (більше шляхетним) ознаках. Так що в середньому контингент виходячи із ціни будинку підбирається відповідний, також, як і в найдешевших будинках, де живуть пенсіонери, науковці, рядові вчителі, лікарі й представили інших низькооплачуваних професій...

Отже, виходить, що елітне житло повинне бути не дешевше $5 000 у межах Садового кільця, великої площі (180-200 кв. м), з гарною начинкою ('кондишн' &, рецепшен), гламурными сусідами, підземним паркингом і обгороджене від зовнішнього миру елегантним високим забором. Все інше не починається з великої букви 'Э', хоча має право на саме щасливе існування.

Чи бувають виключення із загального правила?

Саме собою! Причому в елітному житлі їх предосить. Адже все залежить від пристрастей покупця. Наприклад, є ряд особливих квартир, у яких проживали відомі люди. Попит на них особливий і ціна може підскочити... будь здоровий! Хоча найчастіше вони не відповідають вимогам елітного житла. Але вони відомі своєю історією. Іноді розігруються цілі бої покупців (хто більше заплатить) за квартиру, вікна якої виходять у певний двір або на конкретну вулицю. Через якийсь час, ажіотаж на такі достоїнства пропадає, потім знову виникає. Так що квартира могла бути дуже дорогою, а потім попадає в середній ціновий сегмент. Тому поняття 'елітне житло' не висить вічним ярликом. З'являються нові проекти, міняється мода, постійним залишається тільки одне - це житло не для всіх. Воно - дороге, комфортне й престижне!

Тенденції

Ринок житла, розрахований на покупців з високим статком у Москві формується дуже активно. Список об'єктів, які можна віднести до житла класу А досить великий. Однак кількість споруджуваних об'єктів при всіх їхній розмаїтості поки не в змозі задовольнити високий попит на дороге житло. На думку аналітиків, що спостерігається дефіцит пропозиції елітного житла класу 'А' становить приблизно 11-17%. Попит на елітне житло в Москві досить стабільний.

Остоженка-пречистенка, або так звана 'Золота миля', є лідером Москви по кількості елітних об'єктів. Дотепер тут ведеться досить інтенсивна забудова, однак, ділянок під будівництво стає усе менше. Через 3-5 років ресурси цієї зони по будівництву й уведенню в лад нових елітних об'єктів будуть вичерпані. Активне освоєння нових площадок у центрі міста веде до того, що географія елітних новобудов найближчим часом може істотно розширитися. При зростаючому попиті на елітні квартири забудовники змушені обертати свою увагу на інші території, оскільки в Москві є безліч інших районів, які можуть незабаром стати престижними. Важлива тенденція сьогоднішнього дня - розширення географії елітних об'єктів. У районі 'Золотої милі' залишається усе менше гарних місць під забудову, тому відбувається зсув центра ваги з Остоженки в Хамовники, Замоскворечье, Міщанський, Китай-Місто - райони розташовані поблизу парків або інших зелених зон.

Через скорочення кількості вільних площадок у центрі багато фірм із досвідом роботи на елітному ринку звернули увагу на реконструкцію. Тому найближчим часом в історичному центрі (Арбат, Патріарші ставки) повинне збільшитися кількість особняків, які після реконструкції потраплять у розряд елітних об'єктів.

Ще одна тенденція розвитку ринку елітного житла в Москві характеризується зростаючим інтересом з боку девелоперов до реалізації проектів, пов'язаних із програмою Правительства Москви по висновку з території міста промислових підприємств, у результаті чого з'являється можливість здійснити одноразову комплексну забудову елітного мікрорайону по заздалегідь затвердженому плані.

Серед таких проектів можна згадати комплекс Парк-Сіті, на місці Бадаевского пивзаводу й заводу пишучих приналежностей ім. Сакко й Ванцетти (220 000 кв.м. житла), забудова території ВАТ РТИ 'Каучук' у Хамовниках (близько 200 000 кв.м. житла), один з найбільш амбіційних проектів - 'Червоний Жовтень' (орієнтовна загальна площа наземних і підземних об'єктів, що входять у програму комплексного розвитку району - 600 000 кВ. м, у тому числі частка елітного житла буде становити близько 20%), житловий комплекс площею 48 000 кв.м. за адресою Великий Саввинский провулок, вл. 2-4-6 і інші.

Фінансовий інструмент

Елітна квартира, як фінансовий інструмент, є формою довгострокових заощаджень:
с високою надійністю (її складніше фінансово або фізично втратити, чим золото й коштовності),
правовою захищеністю (у частині захисту прав володіння й спадкування),
меншою прозорістю (у порівнянні з банківськими вкладами й т.п.),
першокласної залогоспособностью,
і середнім темпом росту вартості внеску, як мінімум, що компенсує щорічну інфляцію (функція скарбу).

Якщо розглядати елітне житло з погляду девелопера, то 'елітна власність' завжди була ласим шматком, тому що користується попитом і найменше піддана ризику бути знеціненої в доступному для огляду майбутньому. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!