Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Хати скраю

Попит на коттеджные селища класу "люкс", що б під цим не припускалося, вичерпаний. Теоретично прийшов час поселень економа-класу. Однак поява недорогих (до $300 тис. за будинок) селищ відкладається. Землевласникам простіше й вигідніше будувати псевдоэлитные котеджі або просто попридержать ділянки, які й так ростуть у ціні, чим зв'язуватися з масовим покупцем.

Повз касу

Пропозиція коттеджных селищ у Підмосков'я обчислюється сотнями. Складається враження, що нові об'єкти з'являються чи ледве не щодня. За даними компанії Blackwood, в 2005 році на ринок вийшли близько 45 нових коттеджных селищ. Сьогодні на ньому близько 210 селищ, у яких на овний хід ідуть продажу. З них близько 65% перебуває в стадії будівництва. На думку експертів, сегмент дорогою заміської нерухомості, особливо на ближніх підступах до столиці, близький до перенасичення. Проте слово "дефіцит" не йде з лексикона риэлтеров. Причина полягає у відсутності самих затребуваних об'єктів - селищ із будинками вартістю до $300 тис. Теоретично мова могла б іти про заміські поселення, максимально наближених по параметрах до міських умов (таунхаусы й котеджі площею близько 200 кв. м). Практично ж працювати з подібним продуктом у нас ніхто не вміє. Та й не хоче - рентабельність не та.

Можна, щоправда, заощадити за рахунок будівництва на недорогій землі. "В 2006-2007 роках очікується освоєння раніше непрестижних районів Підмосков'я для зведення селищ економа-класу. У першу чергу дана тенденція торкнеться вилучених районів по Мінському, Київському, Калузькому й Сімферопольському напрямках", - говорить директор департаменту заміської нерухомості Vesco Realty Анжеліка Быльская.

Проблема в тім, що поява "офіційно" недорогих селищ відразу поставить хрест на долі селищ із різної, скажемо так, ступенем елітності. У розряд неліквіду перейде маса проектів кустарного виробництва, якихось на ринку - більшість. Причому найчастіше в активі тих же землевласників і девелоперов, від яких чекають запуску економів-поселень. Запитується: воно їм треба?!

Єдиний спосіб не обрушити різко ринок - пограти в економ-клас на більших ділянках, у десятки, а те й сотні гектарів. З одного боку, оптове будівництво недорогих котеджів допоможе вийти на прийнятну рентабельність, з іншого боку - сам масштаб проектів допоможе уникнути невигідної аналогії з элиткой і псевдоэлиткой.

Експерти констатують, що ринок коттеджных селищ Підмосков'я вже почав розвиватися убік освоєння більших територій. Найпростіша схема виглядає в такий спосіб: забудовники вже існуючих коттеджных селищ купують прилеглі землі й зводять поруч нові черги. Як наслідок, з'явилася тенденція поєднувати кілька селищ у єдиний комплекс із загальною інфраструктурою. Це дозволяє істотно знизити витрати на комунікації, чиновницькі побори та ін. Крім цього, виросла масштабність самих проектів коттеджных селищ (середня площа споруджуваного селища й кількість будинків).

Першопрохідники

За останні місяці було анонсовано відразу трохи безпрецедентно великих проектів, масштаб яких у стані значно скорегувати структуру й "цінники" ринку заміської нерухомості. Правда, більшість "гігантів" заявлені все в тій же елітній категорії. Тобто не менш $600 тис. за котедж із ділянкою.

Зокрема, Собинбанк, що володіє 5 тис. га в на 10-м км Калузького шосе, повідомив про будівництво більше 10 млн. кв. м житла при участі девелоперской компанії "Авгур Эстейт". Проект будівництва єдиного за концепцією заміського поселення буде реалізовувати керуюча компанія "Комстрой".

Инвестиционно-Будівельний холдинг Rodex Group навесні цього року представив дачне селище підвищеної комфортності на березі Можайского водоймища на 250 будинків із просторим бульваром, яхт-клубом і великою інфраструктурою для відпочинку на воді.

На підмосковний ринок виходить індонезійська компанія Ciputra Group. Першим проектом компанії стане велике селище на ділянці в 250 га між Боровским і Київським шосе (8 км від МКАД).

Компанія "Промсвязьнедвижимость" анонсувала будівництво відразу восьми великих коттеджных селищ у найближче Підмосков'я. Воно в основному буде вироблятися на землях, які компанія придбала кілька років назад. На Новоризькому, Калузькому й Пятницком напрямках будуть побудовані селища економ-, бізнес- і премиум-класса. На думку аналітиків, подібна схема (всі сегменти в одному флаконі) є оптимальною.

Група компаній "Вашъ фінансовий піклувальник" починає будівництво цілої курортної зони в Рузском районі Підмосков'я. Найближчим часом ВФП планує закрити угоду по придбанню 6 тис. га землі в Рузском районі. У рамках курортно-розважальної зони "Рузская Швейцарія" будуть побудовані комплекси "Бунино" і "Акатово" з пятизвездными кантрі^-готелями, гольф-полями, кінними парками, яхт-клубами й SPA-Центрами. На цій території також будуть створені гірськолижний курорт, сафарі-парк і аеродром. Перша черга передбачає будівництво 750 котеджів і більше 50 садиб.

Єдиний на сьогодні принципово новий формат приміського житла, здатний стати альтернативою міській квартирі, пропонує, мабуть, тільки група компаній "Савацкий", що виводить на ринок свій об'єкт "Нові Вішки". Комплекс домоволодінь розташується в 1,5 км від МКАД по Алтуфьевскому шосе, в 5 хвилинах їзди від найближчої станції московського метро. На території площею 70 га будуть побудовані 550 окремо вартих будинків і дуплексів площею від 220 до 520 кв. м, об'єкти соціального призначення й сфери обслуговування. У принципі, від "продажної" історії цього й подібного проектів буде залежати доля економ-класу в заміське Підмосков'я.

Вікна росту

Простежити єдину динаміку росту цін на заміському ринку досить проблематично. "Найбільш ліквідні пропозиції (наприклад, селища "Риверсайд", "Лучки", "Гринфилд") підвищуються в ціні на 2-3% на місяць, тоді як інші, розташовані на тім же шосе, не змінювали вартості протягом напівроку", - говорить Быльская. До того ж на початковому етапі будівництва ціни ростуть швидше, ніж у період, коли в селищі залишилося лише трохи найменш привабливих домоволодінь.

За даними компанії " Миэль-Нерухомість", з початку 2005 року ріст цін на ринку заміської нерухомості склав у середньому близько 15%. "На окремих найбільш престижних західних напрямках подорожчання досягло 40%", - відзначає заступник директора керування заміської нерухомості компанії " Миэль-Нерухомість" Владимир Яхонтів. На вторинному ринку темпи росту цін порівняно невисокі. Тут, як правило, пропонується менш ліквідна нерухомість, що часто реалізується з дисконтом. "У цілому ринок заміської нерухомості є досить привабливим для інвестицій - за останні 3-4 року вартість об'єктів виросла в середньому в 6-8 разів, не говорячи вже про те, що окремі домоволодіння на Рублево-Успенськім шосе подорожчали в 10 разів", - говорить Яхонтів.

В 2006 році експерти " Миэль-Нерухомості" прогнозують підвищення цін на заміську нерухомість у середньому на 17%. При цьому подорожчання об'єктів на найбільш ліквідних напрямках досягне 25%. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!