Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Що таке справжня "елітка"?

Що є вершки?

На думку експертів ринку нерухомості, під терміном "елітні апартаменти" варто розуміти дорогі квартири, що відповідають високим запитам клієнтів. Основними критеріями тут є розташування, категорія будинку, метраж і "начинка" житла.

Якщо говорити про місце розташування будинку, в ідеалі це, звичайно ж, межі Садового кільця - Остоженка, Пречистенка, Арбат, Тверская, райони Патріарших і Чистих ставків, Замоскворечье. Однак фахівці ринку нерухомості вважають, що епоха елітного житла винятково в межах Садового кільця поступово проходить. Цікаві проекти з відмінними видовими характеристиками з'являються в невеликому віддаленні від центра. Крім того, є непогані пропозиції (як на первинному, так і на вторинному ринку) на Фрунзенской набережній, Комсомольському, Кутузовском, Ленінградському проспектах, проспекті Миру.

До категорії будинку також пред'являють досить тверді вимоги. До елітного житла відносять у першу чергу клубні будинки, побудовані протягом останніх десяти років у центрі міста. Людям, що наміряються оселитися в такому будинку або орендувати в ньому квартиру, прийде пройти строгий фейсконтроль, тобто нові мешканці повинні бути схвалені сусідами.

Виходить закрита система, що виключає появу небажаних осіб. У клубному будинку, як правило, небагато квартир (близько 20), є своя інфраструктура, розрахована на мешканців (наприклад, фитнес-центр, косметичний салон, кафе), цілодобова професійна охорона й підземне паркування.

Однозначно елітними вважаються й реконструйовані стародавні особняки, а також дореволюційні будинки з відтвореним історичним фасадом. У таких будинках після модернізації найчастіше залишається тільки зовнішній наліт старовини - стилістика, архітектурні особливості будови, ліпнина й каміни у квартирах. Все інше переробляють по останньому слову техніки: установлюють нові автономні системи опалення, водопостачання, каналізації, електропостачання, перекладають зовнішні інженерні мережі, підсилюють несучі конструкції, приміщення обробляють із застосуванням натуральних матеріалів. Не можна не відзначити й сучасні елітні житлові комплекси, побудовані в центрі й небагато далі. Вони, як і клубні будинки, мають розвинену інфраструктуру й шикарну обробку.

Таким чином, поєднує елітні будинки якась эксклюзивность. Її тридцятилітні - цікавий архітектурний проект (з ізюминкою), дорогі високоякісні матеріали, серйозна компанія-забудовник, технічне оснащення на високому рівні, невелика кількість квартир, наявність паркування, охорони, обгороджена упоряджена територія.

А що усередині?

Серед вимог, пропонованих безпосередньо до квартир, відзначимо просторість (площа від 100 кв. м), зручне планування, функціональність, обробку із застосуванням дизайнерських изысков і високоякісних матеріалів, високі стелі (від 3 м), наявність декількох санвузлів, гарний вид з вікна. Орендарі особливо цінують повну технічну оснащеність кухні (витяжка, бойлер, гарна плита, духовка й мікрохвильова піч, пральна й посудомоечная машини).

Для іноземців основними критеріями, як і раніше, залишаються гарне планування, наявність декількох спалень і санвузлів, комфорт. За це вони згодні платити 6-8 тис. дол. на місяць (максимум 13-15 тис. дол.).

Для росіянина важливі, скоріше, престижність району, будинку, квартири, наявність охорони й підземного паркинга. Якщо людина займає досить високе положення, він може використовувати орендовані апартаменти в представницьких цілях. Деякі наші співвітчизники за суперелітне житло готові викладати 35 тис. дол. щомісяця.

Популярними интерьерными стилями останнім часом стали мінімалізм, еклектика, сучасність без изысков. Ганьби-Тік, що характеризується сполученням скла, пластику й трубчастих конструкцій з металу, уже не є чимсь ексклюзивним.

Європейці віддають перевагу мінімалізму або легку класиці в нейтральних тонах, простору, світлу, чисту квартиру з невеликою кількістю меблів або зовсім без її. Для росіян незалежно від стилю головне - високоякісний ремонт із використанням дорогих оздоблювальних матеріалів.

Найдорожче житло, зрозуміло, апартаменти в будинках, розташованих у престижних районах, малоквартирних клубних будинках, з обгородженою територією, гарною охороною, підземним паркингом і розвитий інфраструктурою. Повторимося, що обробка житла повинна бути на найвищому рівні, і площа квартири не менш 100 кв. м.

Ціни ростуть

Минулий 2006 рік приніс значне збільшення вартості елітного житла в Москві. Динаміка підвищення орендних ставок не відповідала росту цін на продаж.

Якщо раніше рентабельність засобів, інвестованих у покупку нерухомості з метою наступної здачі її в оренду, становила 10-12 % річних, то торік у зв'язку з ростом вартості квадратного метра знизилася в середньому до 5-6 %.

Тобто строк окупності збільшився у два рази. Тому протягом минулого року спостерігалися активні спроби власників квартир піднімати, причому не завжди обґрунтовано, орендні ставки.

Вартість оренди в центрі зросла на 10-12 %. Найдорожче житло, як і раніше, розташовується в ЦАО. Це Остоженка (особливо нові будинки в Сеченовском, Пожарському, Зачатьевском, Бутиковском, Молочному провулках), район Патріарших ставків (Трехпрудный, Ермолаевский провулки), провулки Арбата (Филипповский, Трубниковский). Ціновий діапазон таких квартир у середньому 10-25 тис. дол.

Максимальна ставка на здавану квартиру, зафіксована фахівцями агентства Penny Lane Realty в 2006 році, склала 40 тис. дол. - за апартаменти на Остоженке площею близько 470 кв. м. Ринок оренди залежить від ринку продажів.

Якщо відбувається подорожчання квадратного метра, виростає й орендна ставка. В 2007 році власники "інвестиційних" квартир швидше за все спробують одержати 10 % рентабельності вкладень.

Попит на престиж

Пік попиту в 2006 році довівся на вересень - жовтень. Це час, коли в більшості экспатов (іноземних фахівців, запрошених працювати в Росію), менеджерів середньої й вищої ланки (як правило, сімейних пар з дітьми) починаються контракти.

Самими затребуваними квартирами були апартаменти, розташовані на Остоженке, Патріарших ставках, Арбаті, Червоної Пресні, Фрунзенской набережній. Популярність центра з'ясовна розвитий інфраструктурою, транспортною доступністю, престижністю проживання, наявністю великої кількості елітних будинків.

Стабільний попит спостерігається й на квартири в Прищавіти-Глєбову, що обумовлено, незважаючи на віддаленість від центра, наявністю на території цього району англо-американської школи. Те ж і з районом Чистих ставків, що завдяки французькій школі вподобаний французами, хоча житлових будинків високого рівня там небагато. Росіяни охоче знімають квартири як на Остоженке, так і в елітних будинках у Крылатском.

У цілому ж попит на "элитку" завжди високий, і ситуація навряд чи зміниться, особливо в ціновій категорії від 5 тис. до 10 тис. дол. Він підтримується за рахунок як іноземних фахівців, що працюють у Москві, так і росіян наймачів, здатних платити чималі гроші. Іноземцям набагато вигідніше знімати престижну квартиру, чим проживати в готелі (200 дол. у добу - середня ціна номера в отеленні).

І російські громадяни стають усе більше активними на ринку дорогої оренди. За деяким даними, співвідношення орендарів в 2006 році було наступним: 55 % - іноземці, 45 % - наші співвітчизники (у порівнянні з минулим роком росіян на 5 % більше).

Однозначної відповіді на питання про те, чи буде зберігатися тенденція до переваги частки громадян РФ серед снимающих елітне житло, немає. Подорожчання квадратного метра, заміна в деяких західних компаніях іноземних фахівців на російських, ріст заробітної плати в столиці й підвищення рівня життя безсумнівно викличуть збільшення числа вітчизняних наймачів. Однак більше м'який інвестиційний клімат у Росії залучає всі нові іноземні компанії й банки. Економічна ситуація в країні стабілізується, що приведе до подальшого припливу іноземців. Фахівці відмінюються до першого варіанта розвитку подій і готуються активно працювати із заможними росіянами.

Кількість і якість

Елітний ринок житла досить обмежений - на те він і елітний. Пропозиція на ньому формується не тільки за рахунок існуючих квартир, але й завдяки новобудовам. Зв'язано це з тенденцією покупки житла в нових будинках з інвестиційними цілями. Деякі громадяни здобувають відразу по кілька квартир - або з метою перепродажу, або для здачі в оренду. У центрі практично всі вільні апартаменти (10-30 % у під'їзді), здатні приносити прибуток, здаються. Основна маса пропозицій (54 %) - від 5 тис. дол. і вище.

Дефіцит спостерігається на житло з якісною обробкою в сучасному стилі. Багато хазяїв, які потенційно можуть здавати квартиру дорожче, не хочуть вкладатися в ремонт, задовольняючись меншим доходом. Ремонт звичайно роблять власники, уже не перший раз квартири, що виставляють, здатні самостійно визначити їхню ринкову вартість.

Цінова категорія таких апартаментів у середньому 3-7 тис. дол. на місяць, звичайно перед кожною здавання внайми в них виконують косметичний ремонт.

Прибутковий бізнес

Якщо в момент становлення ринку оренди квартири здавали в основному люди, що залишилися в посткомуністичний час без доходу, а також власники, за якимись причинами не використовували свою нерухомість, то в даний момент складається певне коло орендодавців, для яких здача житла - постійний бізнес. Торік багато хто з них зареєструвалися як індивідуальних підприємців і одержали всі офіційні папери для ведення діяльності по здачі житла в наймання, тому при розрахунках з ними стала прийнятна безготівкова форма оплати.

Власники квартир при здачі віддають перевагу іноземцям. У цьому випадку в ролі орендарів часто виступають юридичні особи, оскільки деякі компанії, що запрошують на роботу фахівців з-за кордону, оплачують їм житло. Традиційно фірмам виявляється більша довіра, ніж фізичним особам.

Можна прогнозувати подальше збільшення числа рантье - людей, що живуть за рахунок здавання внайми, що приведе до кількісного і якісного поліпшення ринку. Сегмент оренди елітних квартир не підданий значним сезонним коливанням, на нього не впливають зміни світової економіки й політики. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!