Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Креатив для комерційної нерухомості

Коли людей занадто багато

Одне з головних правил удалого місця розташування говорить: чим більше людей проходить мимо, тим краще. З одного боку, із цим твердженням складно посперечатися. З іншої, слово «мимо» насторожує. Ми зацікавлені в тім, щоб люди заходили, а не проходили, оглянувши вітрину байдужим поглядом.


Справа в тому, що потік минаючого народу не є перевагою сам по собі. Важливо не тільки кількість людей, але і їхньої переваги, потреби, спосіб життя, соціальна приналежність і так далі. Іншими словами, важливо зуміти підібрати той потік потенційних відвідувачів, що максимально відповідає образу клієнта закладу (будь те магазин або ресторан). Саме він здатний принести найбільша кількість продажів і збільшити доходи вашої компанії.

Для деяких типів бізнесу занадто людні місця й зовсім протипоказані. Наприклад, власник елітного бутика навряд чи купить приміщення на привокзальній площі: вокзал з його поспіхом і неохайністю помітно дисонує зі шляхетністю високої моди.

Компаніям, що поширюють свою продукцію через консультантів (наприклад, це відомі бурштини декоративної косметики), також не має змісту розміщати офіс на центральних вулицях і площах: купити товар, що сподобався, бажаючі зможуть через представників компанії, і, відповідно, імовірність їхньої появи в офісі дуже мала. Зате, якщо купити приміщення в тінистому районі недалеко від центра й повісити елегантну вивіску, це допоможе створити потрібне відчуття «вибраності» і сформувати довіру до торговельної марки.

Втім, описані вище ситуації - не просто виключення із правил. На їхньому прикладі можна сформувати нове правило: місце розташування офісу повинне бути не тільки інструментом підвищення прибутку, але й имиджевой тридцятилітньому.

У погоні за престижем

Однак, вибираючи нерухомість винятково за принципом присохлого компанії як солідн і респектабельної, теж можна помилитися. У погоні за неймовірною «крутістю» офісу недовго й забути про те, що витрати повинні залишати місце для прибутку.

Так, одним із самих престижних типів офісу вважається викуплений стародавній особняк. Розташовані в історичних центрах міст невеликі будинки з архітектурою, що запам'ятовується, завжди були ласим шматочком для представників великого бізнесу. Але не варто забувати, що таку розкіш може дозволити собі далеко не кожна компанія. Адже заплатити прийде не тільки за сам будинок, що однозначно буде продано по дуже високій (нерідко - завищеної) ціні. Прийде заплатити й за землю в історичному центрі міста, і за реставрацію особняка і його комунальних систем. Не виключений і варіант, коли продавець будинку, маючи трохи покупців, улаштує свого роду аукціон. І тоді до всіх витрат по покупці «офісу вашої мрії» прийде додати ще й надбавку, здатну схилити власника у вашу сторону.

І навіть якщо у вас на руках документи, згідно яким пам'ятник архітектури - ваша власність, не поспішаєте радуватися. Краще наберіть номер фахівця, що допоможе розрахувати оптимальну вартість реконструкції особняка, надасть повний кошторис витрат і складе графік ремонтних робіт. Під оптимальною вартістю мається на увазі така сума, що дозволить зробити досить солідний і акуратний офіс, що не відтягає на себе левову частину доходів. Тобто такий варіант, що вам дійсно під силу. І отут не варто занадто давати волю амбіціям. По-перше, надто представницька ділова нерухомість «із претензією» може виглядати безглуздо, а по-друге, про ваш успіх найкраще розповість зростаюче число задоволених клієнтів, а не позолочені леви на фасаді офісу.

Щіпка креатива

Створити незвичайне сполучення спецій, що надає блюду пікантний, що запам'ятовується смак, - це справжнє мистецтво. Але варто переборщити навіть із самою вишуканою композицією - і вона буде снитися в страшному сні. У такий же спосіб справа обстоит і з архітектурними й дизайнерськими изысками. Безумовно, коли мова зайде про будівництво власного офісного будинку, ви запросите професійну, зухвалу довіру й повагу архітектора. Краще - відомого й уже заявили про себе стильними й незвичайними проектами. У кожному разі, чим именитее буде ваш архітектор, тим більше інновацій ви будете від нього очікувати.

Але поганий той проект, до якого не приклав руку сам замовник. Міркуйте, обговорюйте, творите разом з архітектором, не посилаючись на те, що «він - знаменитість, йому видней». Не треба підрізати крила творчості, але й проекти будинків у вигляді вашої продукції відмітайте без тіні зніяковілості. Удома у вигляді флаконів з парфумами й туалетним папером у найкращому разі викличуть приглушене хихикання партнерів і гомеричний регіт конкурентів. Геометрична простота й не позбавлена індивідуальності практичність - от що є еталоном гарного офісу. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!