Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Складський ринок на підйомі

При цьому риэлторы запевняють, що цивілізованого ринку складської нерухомості в Росії не існує. Сьогодні в Москві налічується близько 1,8 млн. кв. м складських площ, однак лише 20% з них відповідають міжнародному рівню (клас А) і не більше 15% - класу В. Це дозволяє орендодавцям диктувати умови, зокрема, завищуючи ставки оренди.

Бурхливий ріст ритейла в останні два роки привів до того, що зріс попит на більші склади - від 2-3 тис. кв. м - за ціною від 120-130 доларів за метр, що перебувають у безпосередній близькості від супермаркетів, але й недалеко від МКАД.

Попит на сучасні складські приміщення оцінюється риэлторами в 3,5 млн. кв. метрів. Цього року буде здано не більше 400 тис. кв. м, і практично на всі ці площі вже існує домовленість про здачу їх в оренду іноземним компаніям.

Основна маса нових складських терміналів з'являється на "експортних" автомобільних трасах - у першу чергу, на Мінськом і Ленінградському шосе.

Середня ставка по оренді складу класу А становила 145 доларів за кв. м у рік. У сегменті класу В майже вдвічі дешевше попередні. За даними компанії Knight Frank оренда отут становить 85-110 доларів за метр у рік. Нижче, ніж у класі А и эксплутационные витрати - 10-15 доларів у рік. У клас С и D ставки взагалі варіюються від 40 до 70 доларів за метр.

Сьогодні договір на оренду складської площі полягає строком від 1 року до 3 років. Іноземні компанії, які поки насторожено ведуть свій бізнес у Москві, звичайно містять "короткі" договори - на строк до півтора років.

Серед орендодавців складів класів А и В можна виділити три основні категорії: це професійні девелоперы, що спеціалізуються на будівництві винятково складів; міхурники парки, що належать місту; підприємства, що здають частину своїх приміщень під складські потреби.

А от основними орендарями є міхурники компанії (65 відсотків). Ще 25% - це великі російські й іноземні ритейлоры, а також відділення іноземних компаній, виробників побутової техніки. Нарешті, тільки 10% доводиться на вітчизняних товаровиробників.

Як прогнозує більшість риэлторов, протягом як мінімум п'яти років ринок складської нерухомості буде поповнюватися щорічно 300-350 тис. кв. м висококласних приміщень. Таким чином, великий обсяг вакантних площ на ринку з'являться ще не швидко, тому й орендні ставки також не будуть знижуватися. Більше того, ряд експертів затверджує, що ставки будуть навіть збільшуватися - мінімум на 5% у рік.

Також відомо, що в найближчі 2-3 року відбудеться збільшення складської площі за рахунок нових великих іноземних проектів, під якими вже виділені інвестиції. Про плани будівництва складів площею до 100 тис. кв. м оголосили також кілька іноземних компаній: Hines, Sawatzky, Prologics, Skanska.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!