Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Складський ринок на підйомі

При цьому риэлторы запевняють, що цивілізованого ринку складської нерухомості в Росії не існує. Сьогодні в Москві налічується близько 1,8 млн. кв. м складських площ, однак лише 20% з них відповідають міжнародному рівню (клас А) і не більше 15% - класу В. Це дозволяє орендодавцям диктувати умови, зокрема, завищуючи ставки оренди.

Бурхливий ріст ритейла в останні два роки привів до того, що зріс попит на більші склади - від 2-3 тис. кв. м - за ціною від 120-130 доларів за метр, що перебувають у безпосередній близькості від супермаркетів, але й недалеко від МКАД.

Попит на сучасні складські приміщення оцінюється риэлторами в 3,5 млн. кв. метрів. Цього року буде здано не більше 400 тис. кв. м, і практично на всі ці площі вже існує домовленість про здачу їх в оренду іноземним компаніям.

Основна маса нових складських терміналів з'являється на "експортних" автомобільних трасах - у першу чергу, на Мінськом і Ленінградському шосе.

Середня ставка по оренді складу класу А становила 145 доларів за кв. м у рік. У сегменті класу В майже вдвічі дешевше попередні. За даними компанії Knight Frank оренда отут становить 85-110 доларів за метр у рік. Нижче, ніж у класі А и эксплутационные витрати - 10-15 доларів у рік. У клас С и D ставки взагалі варіюються від 40 до 70 доларів за метр.

Сьогодні договір на оренду складської площі полягає строком від 1 року до 3 років. Іноземні компанії, які поки насторожено ведуть свій бізнес у Москві, звичайно містять "короткі" договори - на строк до півтора років.

Серед орендодавців складів класів А и В можна виділити три основні категорії: це професійні девелоперы, що спеціалізуються на будівництві винятково складів; міхурники парки, що належать місту; підприємства, що здають частину своїх приміщень під складські потреби.

А от основними орендарями є міхурники компанії (65 відсотків). Ще 25% - це великі російські й іноземні ритейлоры, а також відділення іноземних компаній, виробників побутової техніки. Нарешті, тільки 10% доводиться на вітчизняних товаровиробників.

Як прогнозує більшість риэлторов, протягом як мінімум п'яти років ринок складської нерухомості буде поповнюватися щорічно 300-350 тис. кв. м висококласних приміщень. Таким чином, великий обсяг вакантних площ на ринку з'являться ще не швидко, тому й орендні ставки також не будуть знижуватися. Більше того, ряд експертів затверджує, що ставки будуть навіть збільшуватися - мінімум на 5% у рік.

Також відомо, що в найближчі 2-3 року відбудеться збільшення складської площі за рахунок нових великих іноземних проектів, під якими вже виділені інвестиції. Про плани будівництва складів площею до 100 тис. кв. м оголосили також кілька іноземних компаній: Hines, Sawatzky, Prologics, Skanska.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!