Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Земля - національне багатство?

Останнім часом спостерігається сильний вплив на український соціум такого медиа-вірусу, як "висока вартість землі" і "земля - національне багатство країни". Такий вплив має певні результати, і сьогодні суспільство починає випливати "новомодний" тенденції інвестування засобів у земельні ділянки поблизу великих міст.

Але є один нюанс. На ринку землі переважають спекулятивні настрої, а це значить, що будь-які угоди купівлі-продажу сьогодні носять винятково "пірамідально-посередницький" характер. Кінцеві користувачі землі, будь-те фермери або забудовники, у найкращому разі стають десятою ланкою в ланцюжки перепродажу, а звідси і їхнє небажання брати участь у подібних схемах і в кілька разів переплачувати за необхідний їм товар, що продавці свято вважають "національним багатством".

В останні роки земля стала високоприбутковим спекулятивним активом. Це визначає й дії гравців на такому ринку. На жаль, ринок землі латентний і нединамічний, що вимагає значних вкладень і в той же час не дає впевненості у швидкому продажі наявних активів.

Проте, вплив ЗМІ на суспільну думку сьогодні досить сильно, завдяки чому поняття "земля - національне багатство" міцно сидить у головах українців. Всі навколо знають, що вкладати в землю гроші вигідно, але на питання про те, як земля може принести прибуток або повернення вкладених коштів, треба стандартна заїжджена відповідь: "Землю потім можна продати дорожче!"

Але адже це нерозумно. Не може адже вся країна жити, тільки купуючи й продаючи, нічого не роблячи. А для виробництва необхідно працювати. І щоб земля стала справжнім національним надбанням, потрібно не просто їй володіти - на ній потрібно працювати, працювати важко й постійно.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!