Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Земля - національне багатство?

Останнім часом спостерігається сильний вплив на український соціум такого медиа-вірусу, як "висока вартість землі" і "земля - національне багатство країни". Такий вплив має певні результати, і сьогодні суспільство починає випливати "новомодний" тенденції інвестування засобів у земельні ділянки поблизу великих міст.

Але є один нюанс. На ринку землі переважають спекулятивні настрої, а це значить, що будь-які угоди купівлі-продажу сьогодні носять винятково "пірамідально-посередницький" характер. Кінцеві користувачі землі, будь-те фермери або забудовники, у найкращому разі стають десятою ланкою в ланцюжки перепродажу, а звідси і їхнє небажання брати участь у подібних схемах і в кілька разів переплачувати за необхідний їм товар, що продавці свято вважають "національним багатством".

В останні роки земля стала високоприбутковим спекулятивним активом. Це визначає й дії гравців на такому ринку. На жаль, ринок землі латентний і нединамічний, що вимагає значних вкладень і в той же час не дає впевненості у швидкому продажі наявних активів.

Проте, вплив ЗМІ на суспільну думку сьогодні досить сильно, завдяки чому поняття "земля - національне багатство" міцно сидить у головах українців. Всі навколо знають, що вкладати в землю гроші вигідно, але на питання про те, як земля може принести прибуток або повернення вкладених коштів, треба стандартна заїжджена відповідь: "Землю потім можна продати дорожче!"

Але адже це нерозумно. Не може адже вся країна жити, тільки купуючи й продаючи, нічого не роблячи. А для виробництва необхідно працювати. І щоб земля стала справжнім національним надбанням, потрібно не просто їй володіти - на ній потрібно працювати, працювати важко й постійно.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!