Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Іде полювання на нерухомість

Як мінімум чотири торговельних і офісних центри столиці незабаром перемінять хазяїв. Їхніми новими власниками стануть закордонні компанії, що активізували роботу на ниві консолідації київської комерційної нерухомості.

Зрослий з їх боку інтерес експерти зв'язують із високою прибутковістю бізнесу по керуванню даними активами, що підігрівається недоліком площ на тлі проблем з одержанням земельних ділянок під розміщення нових об'єктів.

Однієї з найбільш обговорюваних угод на цьому ринку, слухи про яку мусуються в столиці більше тижня, може стати зміна хазяїв торговельного комплексу " Альта-Центр", що належить президентові торгово-промислового об'єднання " Текстиль-Контакт" Олександрові Соколовскому. Як стало відомо, переговори з ірландською компанією Quinn Group щодо його продажу дійсно велися, а причиною такого рішення є те, що керування ТК - не профільний бізнес для Соколовского.

Олександр Беньяминович відмовився пркомментировать цю інформацію. Втім, знайомі із ситуацією учасники ринку затверджують, що рішення про продаж об'єкта вже прийнято, а сама угода, вартість якої вони оцінюють в 50 млн дол., перебуває на завершальній стадії. На їхню думку, виручені від продажу ТК засобу Олександр Соколовский направить на реалізацію проекту будівництва оптового центра із продажу одягу й взуття площею близько 100 тис. кв. м. Для цих цілей уже придбана ділянка в 20 га в п'яти кілометрах від Києва. Роботи планується почати в 2008 р., а завершити в 2010 р.

Інтерес до торговельної й офісної нерухомості не заперечують і в Quinn Group, що є одним з лідерів у країнах Європи по виробництву скляної тари, ізоляційних матеріалів, цементу, а також активно інвестує в нерухомість країн Східної Європи. На сьогоднішній день у Києві їй належить ТЦ "Україна" і перша черга бізнес-центра "Леонардо".

Представник компанії, що не побажав називати своє ім'я, сказав, що Quinn Group розглядає можливість придбання й другої черги бізнес-центра, здача в експлуатацію якої намічена на нинішній рік. Крім цього, учасники ринку говорять, що Quinn Group зараз веде переговори про покупку ТЦ "Аладдин". Побічно підтверджує це й президент Real Estate Solutions Сергій Карамнов, за інформацією якого придбати цей центр має намір великий англійський інвестиційний фонд. За його словами, пропозиції про продаж постійно надходять і власникам ТЦ "Глобус".

"Його мала намір придбати німецька компанія, назва якої не афішується", - повідомив він. Активний інтерес іноземців до "Глобуса" (три лінії загальною площею 35 тис. кв. м) підтверджує й керівник однієї консалтингової компанії, що попросив не називати його ім'я. "Цим центром цікавилися близько 30 компаній", - сказав він.

Спостерігачі припускають, що найбільш імовірним покупцем "Глобуса" може стати Deutsche Bank, що активно цікавиться нерухомістю в країнах СНД. Тільки в покупку подібних активів у Росії банк через свою "дочку" - компанію RREEF - має намір інвестувати в нинішньому році $100-150 млн. Сергій Карамнов затверджує, що "Глобусом" цікавиться й великий австрійський інвестиційний фонд.

На думку аналітиків, це "дочка" банку Raiffeisen - Raiffeisen evolution project development GmbH, що значиться одним з інвесторів готелю Radisson SAS.

Причиною росту інтересу іноземців до готових торговельних і офісних центрів Києва генеральний директор консалтингової компанії Resolution Олександр Ланецкий уважає високу прибутковість і перспективність бізнесу по керуванню даними активами, які підігріваються слабкою насиченістю ринку й постійно зростаючими орендними ставками.

"Незнайомі з нюансами одержання земельних ділянок під будівництво власних об'єктів закордонні компанії воліють здобувати вже успішно працюючі", - говорить Ланецкий. З іншого боку, у продажі таких об'єктів зацікавлені і їхні українські хазяї.

"Якщо торік нормою вважалося продати торговий центр за шість річних орендних ставок, те зараз їхня вартість оцінюється в 10-11 орендних ставок", - затверджують риэлторы, додавши, що за виручені від продажу одного ТЦ гроші можна побудувати трохи аналогічних. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!