Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

П'ять тонкостей іпотеки

Ринок іпотеки активно розвивається: програм і компаній, їх що пропонують, стає усе більше. Захопившись вибором, можна забути про ті нюанси, які має на увазі процес придбання житла на кредитні засоби.

1. Перепланування: за й проти
Існує два види іпотечного кредитування: під заставу наявного житла й під заставу що здобувається.
У випадку невиконання позичальником своїх зобов'язань за договором банк, щоб одержати задоволення своїх вимог по сплаті боргу й відсотків, змушений виставити закладену нерухомість на продаж. Щоб уникнути непередбачених втрат поважаючі себе фінансові підприємства не розглядають житлові приміщення з неузгодженими переплануваннями як об'єкт застави.
Щоб перепланування стали законними, повинні бути оформлені наступні документи: проект; новий технічний паспорт; висновок органа по охороні пам'ятників архітектури, історії й культури про допустимість проведення перебудови або перепланування житлового приміщення; нове свідчення про право власності із вказівкою нових параметрів об'єкта, якщо вони мінялися.
Відносно незначних змін у квартирі, таких як демонтаж убудованих шаф, не повлекший зміни жилою або загальної площі, об'єднання санвузла з ванною, установка ванного корита в туалеті або кухні й т.д., банки, як правило, займають лояльну позицію.
Узгодженню й реєстрації не підлягають серйозні перепланування: зміна зовнішніх границь об'єкта, загальної або жилою площі житла, розміщення туалету, ванною або кухні над кімнатами й т.д.

2. Cделки за участю неповнолітніх
При одержанні іпотечного кредиту під заставу як наявного, так і житла, що здобувається, сособственником якого є неповнолітній ребенок, позичальникам-батькам необхідно дістати згоду органів опіки й піклування. Практика показує, що одержати його буває дуже непросто.
Позиція органів опіки й піклування неоднозначна: частина з них реально оцінює й всі ризики, пов'язані з обтяженням квартири, інша дотримується гасла «немає іпотеці за участю неповнолітніх». При цьому останні не враховують, що для основної маси людей іпотека - єдиний спосіб поліпшити житлові умови родини й, відповідно, дітей.
У силу чинного законодавства відповідальність за неповнолітніх і за їхнє майнове благополуччя несуть батьки. Відмова у видачі документів, що дозволяють угоду за участю ребенка, майже завжди буває юридично не аргументований і тим більше неправомірний, чим меншу в порівнянні із власними засобами суму позичальник бере в кредит.
Батькам, що зважилися на іпотеку, необхідно представити в органи опіки й піклування як можна більше повний пакет документів по угоді, постаратися потрапити на комісію або, принаймні, на прийом до начальника структури. На випадок неплатоспроможності й виставляння квартири на торги потрібно представити письмові зобов'язання, що гарантують придбання на ім'я неповнолітнього на засоби, що залишилися від продажу застави, хоча б кімнати в комунальній квартирі.
Органу опіки варто роз'яснити всі нюанси, зв'язані з угодою, акцентувати увагу на сумі кредитних засобів, на більше комфортних умовах проживання дітей у новій квартирі й т.д. Тільки сукупність документів і мотивацій може дати бажаний результат.
Якщо ж компромісу досягти все-таки не вдасться, несприятливе рішення можна оскаржити в суді.

3. Коли квартира ще будується
На первинному ринку нерухомості існують ризики - імовірність недоладу, банкрутства забудовника й т.д., - про які банки добре інформовані, тому іпотечні кредити видають на покупку не кожної споруджуваної квартири.
Першорядне значення фінансисти надають наявності дозволу на будівництво. Ця інформація відкрита, її можна подивитися в будь-якій правовій програмі, тому потенційний позичальник може заздалегідь із нею ознайомитися. Другим фактором, що впливає на винесення рішення, є ступінь готовності споруджуваного будинку. Чим вище піднімаються стіни, тим більше ймовірність, що іпотека відбудеться. Свою роль грають і репутація забудовника, розмір його статутного капіталу, відкритість компанії, кількість зведених об'єктів, у яких пайовики вже оформили право власності.
Коли прийняте позитивне рішення про видачу іпотечного кредиту, потрібно уважно поставитися до виду поручництва, що вимагає банк.
Іноді кредитні організації наполягають на поручництві двох фізичних осіб. Якщо позичальник порушить умови договору й перестане вносити щомісячні платежі, банк буде стягувати заборгованість із поручителів. Якщо ж фінансисти вимагають поручництво самого забудовника, то у випадку невиконання умов договору відповідати за це буде саме забудовник, якому, у свою чергу, прийде самостійно розбиратися з пайовиком. Ну, а якщо забудовник збанкрутує й не добудує будинок, те іпотечному позичальникові однаково прийде виплачувати кредит.

4. Ризики під час іпотечної угоди
Особливість іпотечної угоди в тім, що акт купівлі-продажу квартири, оформлення застави й видача кредиту відбуваються одномоментно. Як правило, на кожну угоду в банку приділяється приблизно друга година, за які потрібно встигнути оформити всі необхідні документи. Під час цієї процедури позичальник найчастіше перебуває в стані стресу, оскільки відбувається операція з великими коштами й з нерухомістю. У цьому одна із причин конфліктів між сторонами, іноді аж до розриву відносин.
Щоб цього не відбулося, перед угодою необхідно заздалегідь ознайомитися з документами, які позичальникові передає кредитний експерт. Питання, що виникають після прочитання документів, теж потрібно задати йому ж заздалегідь. Інакше під час угоди може початися суперечка. Найчастіше невдоволення в позичальників з'являється із приводу договору страхування. Присутній на угоді хазяїн квартири, побачивши, що між банком і позичальником виник конфлікт, може злякатися й відмовитися від її продажу. Такі випадки були зафіксовані.
Коли угода являє собою ланцюжок, вступати в суперечку із кредитним експертом особливо ризиковано: якщо через хвилювання хоча б одна ланка передумає, звалиться вся конструкція. Загальна практика в Петербурзі така, що нерухомість не дуже охоче продається покупцям із кредитними грошима, тому якщо під час угоди між позичальником і фінансистом виникне недорозуміння, велика ймовірність, що в реалізації квартири буде відмовлено.

5. Посвідчення угоди
Законодавство дозволяє завірити іпотечну угоду в простій письмовій формі, минаючи нотаріуса. Цей факт викликає різну реакцію. Риэлтеры звикли нотаріально засвідчувати угоди з нерухомістю, тому іноді можуть рекомендувати або навіть жадати від іпотечних позичальників зареєструвати документи. Але ж послуги нотаріуса недешеві. Юридично факт визнання наступає тільки після реєстрації угоди у федеральній реєстраційній службі. Для цього зовсім не обов'язково мати нотаріальне посвідчення документів, досить простої письмової форми.
Ремарка: Найбільш сприятлива для іпотечних угод період стагнації цін на ринку. У цей момент позичальник може спокійно вибрати собі квартиру. Під час активного росту цін є ризик, що взятого сьогодні кредиту завтра вже може не вистачити на покупку квартири. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!