Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Виправлення вдарять за цінами

Прийняті Держдумою в першому читанні виправлення до закону «Про участь на паях» можуть спровокувати додатковий ріст цін на житло й збільшити кількість обманутих вкладників. Про це заявив голова Суспільного антикорупційного комітету Антон Біляків. Він уважає, що виправлення зменшують відповідальність представників зацікавлених фінансових угруповань, які й лобіюють виправлення до закону.
Зареєстрована 14 березня цього року Асоціація допомоги постраждалим інвесторам часткового будівництва, членом якої є Біляків, поєднує обманутих громадян і аналогічні регіональні асоціації по всій Росії.
Коротенько нагадаємо суть найважливіших змін: якщо з 1 травня 2005 року учасники часткового будівництва могли при невиконанні якогось пункту, зв'язаного з будівництвом, в однобічному порядку розірвати контракт, те тепер це право можуть одержати й забудовники. Крім того, розстаючись із забудовником, громадянин міг зажадати в нього повернення своїх грошей, відсотки за використання свого капіталу, а також штраф за невиконання зобов'язань.
Все це можна зажадати й зараз, але якщо нова редакція закону набуде чинності, те максимальний розмір штрафу скоротиться до 14% від суми, що громадянин споконвічно вкладав, а кількість виплачуваних відсотків скоротитися у два рази. Крім того, забудовник може скористатися своїм правом однобічного розірвання контракту й за порушення зобов'язання громадянином-інвестором - наприклад, платіж, що надійшов на день-два пізніше, - може розірвати з ним відносини й повернути його гроші.З урахуванням швидкості росту цін на нерухомість у столиці сума, виплачена громадянинові-інвесторові, може сильно знецінитися.
Також відповідно до нових виправлень фінансово відповідальною структурою залишиться тільки забудовник, а банки, що видавали кредити на будівництво, від цього неприємного обов'язку звільняються.
Невідомо, чи пройдуть виправлення друге й третє читання, але вже те, що вони обговорюються в Держдумі, повинне неминуче викликати ріст цін на нерухомість, уважає Біляків. На його думку, самі виправлення вигідні тільки фінансовим банківським групам і безпосередньо забудовникам, а пайовики залишаться самою безправною категорією на ринку нерухомості. «Нова редакція 214 закону вдарить по кишені кожного росіянина, що хоче придбати нерухомість або вкласти свої гроші в процес будівлі», - заявив Біляків.
Після прийняття закону № 214 ринок будівництва перестав рости з величезною швидкістю, оскільки банки майже перестали вкладатися в цей ще недавно разюче прибутковий ринок.
Тим часом ситуація, коли вкладення в нерухомість гарантували надзвичайні прибутки, коли квартира в Москві або Петербурзі була надійніше будь-якого цінного папера, оскільки не знецінювалася й приносила гарантований прибуток, улаштовувала й забудовників і банкірів. Тільки от самі громадяни від цього не одержували нічого, крім росту цін.
Тепер вони хочуть боротися за свої права, причому винятково в правовому полі й об'єднаних зусиллях всіх асоціацій, що існують у Росії. Як заявив Антон Біляків, координаційна рада Асоціації допомоги постраждалим інвесторам часткового будівництва перебуває в постійному контакті з ініціативними групами людей, що постраждали від несумлінних будівельників, - тільки в Москві й Підмосков'ї таких груп більше п'ятдесятьох.
Однак всі частіше московські влади не дають дозволу на проведення пікетів: 4 квітня протестуючі хотіли зібратися на мітинг біля пам'ятника Юрію Довгорукому, однак їм відмовили. Відмова мотивували тим, що на місці проведення мітингу будуть розміщені автомобілі, що належать співробітникам московської мерії. Втім, Біляків відзначив той факт, що команда Ресина пообіцяла вирішити проблеми всіх скривджених пайовиків до 2008 року. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!