Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Іпотека по-іспанськи

Іпотечне кредитування - один з основних способів придбання нерухомості в Іспанії, втім, як і в усьому цивілізованому світі. Представники російських компаній, які спеціалізуються на продажі житла в Іспанії, затверджують, що громадяни нашої країни можуть розраховувати на кредит у розмірі 70% вартості покупки, для інших представників європейських країн умови ще либеральнее - до 90%. Таку дискримінацію по національній ознаці нескладно пояснити: росіяни ще не встигли завоювати серйозної репутації покупців нерухомості за рубежем.

Іпотечний кредит банки видають під 3,5-4% річних (цей відсоток складається із суми погашення кредиту й комісійних банку - «інтерес банку»). Однак у більшості випадків більше вигідними (у випадку з довгостроковими кредитами) виявляються «плаваючі» ставки, коли відсоток по кредиту ставиться в залежність від кон'юнктури ринку, ставки рефінансування Центрального європейського банку й загального положення справ в економіці. Кредити з фіксованою ставкою кредитування частіше використовується при строках кредитування від п'яти до семи років. Передбачено й цілком лояльні умови дострокового погашення: додаткову виплату банку складе близько 1% погали суммы, щоМ.

Щорічні податки на іспанську нерухомість становлять 0,3% її вартості при знаходженні об'єкта в сільській місцевості, 0,4% - при розташуванні в межах міста. Не занадто дорого обходиться й страхування нерухомості - Є100-250 за апартаменти і Є250-400 за окремо вартий будинок. Цікаво, що ці ставки приблизно у два рази менше розмірів страхування автомобілів.

Попросту низки по європейських мірках витрати на зміст нерухомості. Електроенергія обходиться приблизно в Є0,1 за кВт/год, вартість води становить Є0,42 за куб (перші 45 кубометрів протягом перших трьох місяців) і Є0,84 за куб, якщо цей обсяг перевищений протягом того ж періоду. Абонентська плата за телефон - не більше Є20 на місяць. Щорічно також необхідно платити Є50 за вивіз сміття і Є100 за «обслуговування урбанізації». У підсумку за рік цілком реально укластися в Є400 за квартиру без обліку вартості витраченої води й електроенергії - такі скромні витрати дивують не тільки ощадливих англійців і німців; це небагато й по мірках Москви, що переживає постійне підвищення цін на комунальні послуги.

Словом, всіх вигід від придбання іспанської нерухомості не перелічити. Залишається питання, наскільки довго збережуться переваги такого положення. Але цього напевно не зуміє підказати ні східний мудрець, ні європейський аналітик - правильність переваг визначить тільки час. Може бути, варто повірити власному смаку й інтуїції? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!