Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

«Квадрати» ростуть у ціні

Розкид цін на нерухомість Естонії досить значний. Найбільш перспективні сегменти ринку - це приморські курортні зони Таллінна й Пярну, а також нерухомість у Таллінні в Старому місті й прилеглих районах. Відповідно до підрахунків аналітичного агентства Global Property Guide, у середньому двухкомнатные квартири в столиці подорожчали в 2005 році на 57%, а в 2004-м - на 24,5%. У центрі Таллінна ціна на двухкомнатную квартиру виросла цього року «усього» на 22%, а в 2004-м - на 50%. За даними, наданим естонським бюро нерухомості Ober-haus, мінімальна ціна в центрі Таллінна за квадратний метр становить на сьогодні 2100 євро, а максимальна може доходити до 3400 євро. Ціни в Старому місті коливаються від 2300 до 3500 євро за кв. метр.

Вітчизняні й російські оператори ринку закордонної нерухомості надають більше широкий розкид цін (див. таблицю). Помітимо, в естонській столиці немає чіткої системи обліку цін, тому опиратися доводиться винятково на експертні оцінки. Апартаменти в центрі Таллінна з видом на море або стародавні вежі можна придбати від 1500 євро за кв. метр. У столиці ціни на «квадрати» прямо залежать від виду будівлі. У центрі міста збереглися старі дерев'яні будинки, які були зведені в XIX - початку XX століття. Найдешевше (по мірках центра) житло розташоване саме в них. Квартири в більше стародавніх кам'яних будівлях XVIII століття, що збереглися в центрі міста, обійдуться набагато дорожче: один квадратний метр тут коштує близько 1600 євро. У Старому місті можна знайти житлові будинки ще XVI і навіть XV століть!

Найдорожче житло розташоване в нових будинках, монолітних і панельних. Середня ціна на нього в центрі міста становить 2500 євро за кв. метр. Вартість квартир у столиці Естонії також залежить від району. Дешевше всього коштують квартири в споконвіку робітників (наприклад Копли) і спальних районах (Мустамяэ) Таллінна.

За словами директора компанії «Митропа» Марії Коноваленко, середня ціна на історичну нерухомість у центрі Таллінна становить близько 2500 євро за кв. м, а на новобудови коливається від 1100 до 1500 євро за кв. м, досягаючи 3000 євро у квартирах центральної частини столиці.
По оцінках фахівців агентства Majaekspert, більше половини житла в місті доводиться на панельні й цегельні будинки 1980-х років. Приблизно 10% пропозицій становлять «хрущевки». Разюче відрізняється вартість житла з ремонтом від квартири без такого. Якщо за «хрущевку» до ремонту могли запросити біля $1300 за кв. м, то після нього ціна піднімається до $2000. Метр у девятиэтажках, побудованих на 10-15 років пізніше, коштує від $1700 до $2400.

Але самим популярним житлом в Естонії сьогодні вважаються котеджі й особняки, які в чималій кількості зустрічаються й у столиці. Новий будинок у центральному районі Таллінна можна купити за ціною 1500 євро за кв. м. Мінімальна вартість квадратного метра в котеджі або особняку, що вимагає ремонту, становить усього 1300 євро. Звичайно ж, у центрі міста можна виявити особняки вартістю в 3 млн євро, і ця планка піднімається ще вище залежно від зовнішньої обробки й «начинки» будинку. Добротний цегельний котедж в охоронюваному селищі можуть оцінити в 350 тис. євро, але чим скромніше район, тим дешевше будинку, і в менш престижних районах Таллінна ціна на деякі об'єкти значно опускається в тому випадку, якщо будинок має потребу в ремонті.

Крім столиці, увага покупців звернена на приморські городки Пярну, Хаапсалу, Раквере, а також університетський Тарту. Звичайно ж, ціни на житло отут значно нижче столичних. Наприклад, у Тарту однокімнатну квартиру можна знайти за 30 тис. євро, двухкомнатную - за 40-50 тис. євро, трикімнатну - понад 50 тис. У курортних містах вартість двухкомнатных квартир починається від 30 тис. євро й залежить від близькості до моря й технічного стану. Безумовно, ціна може досягати й 100 тис., а іноді й перевищити цю цифру. Також там можна прикупити котеджі або індивідуальні будинки, ціни на які практично не відрізняються від цін на квартири й прямо залежать від стану будівлі.

Найдешевше житло розташоване в колишніх промислових центрах Естонії, наприклад, у місті Йыхви. Однак квартири в таких містах не дуже затребувані.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!