Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Незабутній естонський колорит

Чим же привабливо ця невелика держава з 1, 5-мільйонним населенням, що розмістилося на 45,1 тис. кв. км?

Естонія - це світлі піщані пляжі, свіжий морський вітер, покриті сосновими гаями дюни, міста, що зійшли із середньовічних полотен, і добротні хутірські господарства.

Її «візитною карткою» традиційно вважається Балтійське море, Фінська затока якого обмиває країну з півночі, а Ризький - із заходу. Клімат в узбережжя морський, на відстані від моря - помірно^-континентальний. Естонія, що ставиться до Північно-Західної Європи, має сухопутні границі з Латвією й Росією. Цій прибалтійській державі належить більше 1500 островів, що займають близько 10% його території, самими більшими з яких є Сааремаа й Хийумаа. Найбільш великі з островів зосередилися на захід від континентальної частини, образуя Західно-Естонський архіпелаг.

Завдяки особливому розташуванню в морській акваторії, на Сааремаа зложилися ідеальні умови для відпочинку й лікування. Столиця острова - невеликий, розташований у мальовничому місці містечко Курессааре, відомий усюди в Західній Європі й принимавший відвідувачів навіть із Австралії. Історія говорить, що Сааремаа розташовує 175-літнім досвідом талласотерапии - лікування морською водою й морський повітрям, а її цілющі бруди містять більше елементів таблиці Менделєєва, чим бруду Мертвого моря.

Згадуючи про Сааремаа, не можна не розповісти про ще одну визначну пам'ятку цього острова: дев'ять загадкових кратерів, у головному з яких утворилося дивне по красі невелике озерце Каали. Уважається, що ці найцікавіші утворення виникли від 2500 до 7500 років тому при зіткненні із земною поверхнею залізного метеорита, осколки якого були знайдені в 1937 році. Діаметр найбільшого кратера Каали досягає 110 м, а маленьких - від 13 до 39 м.

Рівень урбанізації в Естонії дуже високий: більше 70% населення проживає в містах. При цьому естонці дуже дбайливо й тремтливо ставляться як до своєї народної культури, так і пам'ятникам архітектури в тому числі, що дозволило добре зберегтися їм аж до наших днів.
Музеєм середньовічної архітектури й перлиною Юнеско багато хто називають Таллінн - блискучу столицю Естонії, за якої закріплене звання культурної столиці Європи 2011 року.

У Тарту - другому по величині й найстаршому місті Естонії - розташовується один із самих древніх університетів у Європі. З 1625 місто належав Швеції й уважався одним з важливих культурних центрів Шведського королівства.

Отепяа - ще одне популярне курортне місто на півдні країни, у подарунок від щирих цінителів природних крас получивший гідне звання «естонської Швейцарії». В Отепяа перебуває один із самих більших заповідників Естонії. Отут можна відновити свої сили, «підзарядившись» від... Енергетичного стовпа, прикрашеного фігурою ведмедя. заповідник, Що Відвідав, Далай Лама вказав на це місце як крапку входу космічної енергії. Незалежно від того, чи вірять гості Отепяа в «енергетичні» теорії, нікого не залишить байдужим дивна по красі й чистоті місцевість, що ідеально підходить для літніх піших походів, прогулянок на велосипедах, верхівкової їзди, водного спорту, ночівель у наметах і риболовлі, а також усіляких зимових видів спорту.

А от «літньою столицею» уважається курортне місто Пярну, що користується найбільшою популярністю серед так званих «малих міст» Естонії. Літній курорт Пярну дарує своїм гостям усілякі привілеї відпочиваючих: знаменитий пярнуский пляж, численні оздоровчі центри й спа-готелі, музичні фестивалі, концерти й театралізовані подання прямо на вулицях міста, затишні кафешки, тінисті парки й стародавні вулички, а також казино, ресторани й клуби для аматорів бурхливого нічного життя.
До речі, повною мірою насолодитися красою й пишнотою естонського узбережжя можна, подорожуючи уздовж її берегів на яхті. Оренда яхти стала затребуваною послугою серед заможних власників нерухомості й гостей країни. Можна запрошувати до себе на яхту капітана або навіть целую команду, які повністю візьмуть управління судна на себе. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!