Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нерухомість Естонії - ціни, тенденції

Якщо ви хоч раз побували в Прибалтиці, то запам'ятаєте назавжди її стриманий, але неповторного, повний достоїнства колорит. Естонія - країна, далека від урбаністичних ритмів величезних міст і невтримної розкоші всесвітньо відомих курортів, блискотіння яскравих фарб і шуму різношерстої многоязыкой юрби. Раз вуж вам призначене перейнятися духом щирої Естонії, то ви назавжди закохаєтеся в цю країну, вертаючись сюди знову й знову або в спогадах, або - що набагато приємніше - як турист. А можливо, і хазяїном власного котеджу на узбережжя Балтійського моря або апартаментів у самому центрі середньовічного міста. Тим більше що фахівці беззастережно вважають Естонію фантастично привабливим для інвестицій державою.

Країна перспектив

За версією аналітичного агентства Global Property Guide, в 2006 році Естонія стала лідером по росту цін на нерухомість, випередивши Данію й Норвегію. В Естонії ціни виросли на 54%, що менше на 2% у порівнянні з 2005 роком, але більше на 30% у порівнянні з 2004-м. Втім, у даному дослідженні відсутні дані про Латвію, де, по даним риелтерской фірми Latio, житло подорожчало на 59%. Естонія вже другий рік очолює цей список.

Бурхливий ціновий ріст в Естонії призупинився в 2006 році. Місцеві оператори пояснюють «нерівність» динаміки передбачуваним переходом держави на єдину європейську валюту. Очікування прийдешнього підйому породило купівельний ажіотаж, за яким пішов природний «відкіт» як результат переносу дати вступу в зажин.

Автори дослідження відзначають і той факт, що в країнах, що пережили який-небудь політичний скандал (наприклад Ізраїль), ціни на нерухомість практично не ростуть. Після подій, що вибухнули в Естонії напередодні Дня Перемоги навколо пам'ятника радянським воїнам-визволителям, напроти запланованих показників росту цін на нерухомість можна ставити жирний знак питання.

Як не крути, крім жителів Англії й Скандинавії, що давно оцінила переваги цього ринку, частими покупцями естонських апартаментів і котеджів є росіяни. Плюси такої покупки для російських громадян очевидні: невеликі витрати часу й грошей на поїздку, схожість природних і кліматичних умов Естонії із середньою смугою Росії, наявність курортних місць біля моря (наприклад Пярну або Хаапсалу).

А от українським покупцям прогнозований перепочинок у росту цін дає можливість переглянути свій відверто невисокий інтерес до естонської нерухомості.

Однієї із причин «випадання» Естонії з виду українських інвесторів залишається відношення до країн Прибалтики як до «не зовсім закордону». Однак, залишивши суспільні стереотипи, простежимо історію цієї держави протягом останніх 10-15 років.

В 1991 році Естонія стає членом ООН, в 1993-м - входить у Раду Європи. І, нарешті, 1 травня 2004 року вступає в Європейський Союз, також прийнявши нарівні з Литвою й Латвією повноправне членство в НАТО. На сьогоднішній день Естонія - держава, що готується до повного введення євро й вступу в шенгенскую зону. Саме «європейська перспектива» є причиною підвищення попиту на нерухомість і, як логічного його наслідку, - бурхливого росту цін.

Слід зазначити ряд моментів, «працюючих» на інвесторів, які здобувають житло в Естонії для власного відпочинку, наступної здачі в оренду або перепродажі. За даними, наданою компанією «Митропа Юкрейн», що спеціалізується на операціях із закордонною нерухомістю, в Естонії очікуваний дохід від здачі в оренду будинків і апартаментів становить 6-8% у рік від вартості нерухомості. При цьому всі витрати по змісту житла несе квартиронаймач. Закони Естонії відповідають всім стандартам Євросоюзу, тому оформлення угоди купівлі-продажу є простій і прозора процедура. Податкова політика теж благоприятствует інвесторам: у країні немає податку на нерухомість, а податок на землю становить усього 0,1-2,5% у рік залежно від місця розташування об'єкта. Сплативши прибутковий податок після продажу нерухомості, виручені від угоди засоби можна безперешкодно вивозити за рубіж. Усе банки Естонії охоче дають іпотечний кредит, ставка якого становить зараз усього 4% річних.

Банк дає кредит на повну вартість квартири й дає від шести місяців до року пільгу по виплаті, у цей час виплачується тільки відсоток без основної позички. Купивши житло, клієнт продає стару квартиру й гасить відповідну частину позики. Подібна практика, прийнята в багатьох країнах Європи, дозволяє обійтися без зустрічних покупок. Однак, по оцінках фахівців з нерухомості, сьогодні нею користується лише невелика частина покупців у Таллінні.

Іноземці мають право здобувати майно в Естонії без обмежень після одержання дозволу в глави району. Купити землю можна у фізичної або юридичної особи, а також на торгах у муніципалітету. Виключення становлять прикордонні райони - Нарва, Нарва Йыэсуу ( Усть-Нарва) і ін., настільки популярні серед ленінградських дачників у радянський час, а також невеликі острова (крім Сааремаа, Хииумаа, Вормси й Муху). Отут особам, що не мають громадянства Естонії або держави, що входить у ЄС, придбання житла або земельної ділянки виллється в складну процедуру, основною ланкою якої є одержання дозволу (або відмови) республіканської влади. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!