Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей Битумная черепица iko купить киев blagosvit.com.ua. . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Придбання нерухомості в Республіці Хорватія

По існуючому законодавству в даний момент, росіяни можуть придбати надвижимость тільки на юридичну особу - резидент, тобто для покупки в Хорватії нерухомості, спочатку необхідно зареєструвати в Хорватії компанію (юридична особа). Нерухомість оформляється на юридичну особу, зареєстрована відповідно до місцевого законодавства, на території РХ. Попередні узгодження й дозволи Міністерств у цьому випадку не потрібні.


Для того, щоб зареєструвати підприємство в Хорватії знадобиться близько 3000 Євро, еквівалент мінімального статутного фонду (20 000 кун) підприємства, що відкривається. Потім необхідно оплатити деякі витрати пов'язані з оформленням компанії (нотаріальні послуги, мита). Для відкриття підприємства приватною особою будуть потрібні наступні документи: копія закордонного паспорта, назва компанії, адреса компанії, визначення сфери діяльності компанії, ім'я директора. Для відкриття дочірнього підприємства будуть потрібні надання статутних документів, апостилированных або належним чином легалізованих.

Власником компанії може бути іноземний громадянин. Директором може бути або громадянин Хорватії, або людина, що одержала там дозвіл на роботу, або засновник. Суспільство організується Установчим договором, що підписують засновники в нотаріальному порядку, у якому визначаються види діяльності, статутний капітал, органи керування суспільства, розподіляються частки участі й т.д. Суспільство проходить реєстрацію у встановленому законом порядку, відкриває рахунку в уповноважених банках, реєструється в податковому й іншому державному органах і фондах.

Оборот компанії й вид бізнесу може бути будь-яким, але варто мати через, що на деякі види діяльності необхідне одержання згод і ліцензій соотвествующих міністерств і відомств, а так само бажано, щоб фірма приносила дохід - на покриття витрат змісту фірми й купленої нерухомості. Якщо директором компанії збирається бути не громадянин Хорватії, то йому спочатку необхідно одержати дозвіл на роботу в Хорватії, або використовувати як директор резидента, що має статус.

Основні податки для компаній у Хорватії наступні: ПДВ -22%, 20% - податок на прибуток, 25% - податок на дивіденди, нараховані на рахунок фірми.

Засновник/директор компанії може вирішити проблему тимчасового перебування в РХ (строк 1 рік, з можливістю продовження). Через 5 років перебування в Хорватії, тобто, маючи дозвіл на тимчасове, а в наслідку постійне перебування, у наслідку можна одержати громадянство.

Для покупки нерухомості, засновник може перелічити кошти на рахунок компанії, які оформляє як кредит, наданий засновником суспільству, складається кредитний договір, виконання зобов'язань якого контролюється ХНБ або виробляється "докапитализация" суспільства до суми - необходиомй для покупки нерухомості й сплати супутніх податків і платежів. Оформляється угода купівлі-продажу. Найчастіше при покупці потрібна оплата безповоротного авансу ( н-р 10% вартості), при цьому полягає попередній договір. Після підписання остаточного договору, він реєструється в нотаріуса й у податковій інспекції. Протягом 30 днів, покупець зобов'язаний сплатити податок з купівлі нерухомості (5% від оподатковуваної бази). Після сплати податку, відбувається остаточна реєстрація права власності на нерухоме майно й об'єкт ставиться на баланс суспільства. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!