Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Ез сюр мер

Місце: Район Кап Ферра Вільфранш Кількість спалень: 2 Ціна: 62021011 ? На 2-му рівні від моря на мисі Естель пропонується прекрасно розташована вілла поруч з Ез сюр Мер з фантастичними видами на море. Орієнтація: Схід Південно-Захід, прекрасний стан. 611 м2 житлової площі: подвійна вітальня, обладнання. Кухня, 2 спальні, 6 ванних, 6 душових, 2 туалети, 2 Террасса, басейн, пул хаус, + будинок сторожа, гостьовий будинок, гараж на 2 машини, 2 погреби. Оснащення: Охоронна сигналізація, Автополив, сауна, супутникове телебачення, жалюзі з автоматичним закриванням. Земельну ділянку: 6111 м2 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!