Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Кап Д'Ай

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 7 Ціна: 7202101 ? Над Монако і морем пропонується прованська вілла в Кап Д'Ай, 711 м2 житлової площі в оточенні 7111 м2 саду з панорамним видом на море. Потрійна вітальня з каміном, окрема кухня, 7 спалень, з яких 2 хазяйські, з приватним салоном, вбиральні, 2 ванних і душових. Дім сторожа, подвійний гараж, винний льох з купольним стелею, численні підсобні приміщення. Простора террасса з басейном (621 м2), жакуззі, пул хаус, куточок барбекю, літній салон. В саду: столітні оливкові дерева та буганвілье. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!