Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Вальбон

Місце: Канни та околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 7021011 ? Пропонується фантастичне володіння, вілла в Вальбон (над Каннами, за Мужанов) в стилі модерн 661 м2 житлової площі на ділянці в 66 711 м2, басейн, пул хаус, джакузі, тенісний корт, вертолітний майданчик. Вітальня 661 м2, 6 спалень з ванними анфіладою, кабінети, домашній кінотеатр, бібліотека, винний льох, гараж на 61 машин. Квартира сторожа + окрема студійна квартира. Ідеальне стан, оздоблення - люкс матеріалами. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!