Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Рок Брюн Кап Мартан

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 7 Ціна: 66702101 ? Пропонується розкішна вілла в Рок Брюн Кап Мартан, це вілла архітектора з панорамним виглядом на затоку Ментон, успішно поєднує авангардну технологію з супер матеріалами, обраними для реновації цієї історичної вілли. Просторі приміщення, анфілади салонів і Террасса з тика на тлі дивного виду на море і гори. Парк площею в 6111 м2 з переливним басейном, сад Террасса. Винятковий об'єкт в Рок Брюн Кап Мартан! скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!