Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чуджова вілла Ля Тюрбе

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 6760101 ? У тихому місці при в'їзді в село Ля Тюрбе поруч з Монако пропонується чудова престижна вілла в нео-прованському стилі 6777 споруди на 2-х рівнях на засадженому і доглянутому ділянці 2111 м2, з великим басейном. Приблизно 611 м2 житлової площі + Террасса 261м2: великий салон / їдальня з каміном 71 м2, красива американська кухня з баром, 6 спалень, 2 ванні, 6 душових, 6 туалетів. Окрема квартира 21 м2, спорт-зал, пральня, барбекю, басейн для рибок, сауна, басейн із зустрічною протокою. Гараж на 2 машини і зовнішня парковка для 61 машин. Все в чудовому стані. Приємний вид на гори, південно-західне розташування. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!