Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Ля Тюрбе

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 6760101 ? Пропонується повністю реновірованная архітектором в сучасному стилі вілла в Ля Тюрбе, знаходиться в охороняється резіденціальном домені. Виключне місце розташування поруч з селом з панорамним видом на Монако, Італію і море. Всі кімнати мають чудовий вигляд, вишукане оздоблення, висока якість оздоблювальних матеріалів. Приблизно 261 м2 житлової площі + тераси 261м2: великий салон / їдальня 61 м2, камін, повністю обладнана окрема кухня, 6 спальні, 2 ванні, 2 душових, 6 туалети, пральня. Гараж на 2 машини, зал фітнес з джакузі, що підігріває басейн, кондиціонери подвійної дії, Автополив саду, електричне закриття жалюзі. Все в чудовому стані. Земельну ділянку: 761 м2 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!