Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Висоти Антіб

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 6 Ціна: 6602101 ? Пропонується, розташована в спокійному резіденціальном секторі, дивовижна сучасна вілла в верхів'ях Антіб відомого архітектора Іва Байар - Yves Bayard (6766 - 2117) з чудовим панорамним видом на море, Лерінскіе острова. Пейзажірованний ділянка має площу 6611 м2 з басейном оригінальної форми. Вілла дуже світла і має 6 рівня. Житлова площа складає 611 м2: На рівні саду (rez-de-jardin): подвійна вітальня з каміном, що виходить на простору Террасса, окрема екіпірована кухня, що виходить на маленьку Террасса, спальня. На поверсі: 6 спальні, одна з яких хазяйська виходить на Террасса з видом на море, 6 ванних. На антресольному рівні: спальня для персоналу, майстерня, великий гараж. У 61 хвилинах від центру Антіб і пляжів. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!