Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Висоти Антіб

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 6 Ціна: 6602101 ? Пропонується, розташована в спокійному резіденціальном секторі, дивовижна сучасна вілла в верхів'ях Антіб відомого архітектора Іва Байар - Yves Bayard (6766 - 2117) з чудовим панорамним видом на море, Лерінскіе острова. Пейзажірованний ділянка має площу 6611 м2 з басейном оригінальної форми. Вілла дуже світла і має 6 рівня. Житлова площа складає 611 м2: На рівні саду (rez-de-jardin): подвійна вітальня з каміном, що виходить на простору Террасса, окрема екіпірована кухня, що виходить на маленьку Террасса, спальня. На поверсі: 6 спальні, одна з яких хазяйська виходить на Террасса з видом на море, 6 ванних. На антресольному рівні: спальня для персоналу, майстерня, великий гараж. У 61 хвилинах від центру Антіб і пляжів.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!