Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чарівний будинок Ез Берег моря

Місце: Район Кап Ферра Вільфранш Кількість спалень: 2 Ціна: 6702101 ? Пропонується прекрасно розташована в безпосередній близькості до моря і пляжів, повністю реновірованная в 2117 році гарна вілла в Ез Сюр Мер 671 м2 житлової площі з видом на море. На основному рівні: вітальня, повністю обладнана кухня, спальня з ванною. На верхньому рівні: велика спальня (71 м2 - можливо трансформувати в 2 спальні), велика ванна кімната, що виходять на простору Террасса з видом на море. На нижньому рівні: спальня з душем. Плоский засаджений ділянка 211 м2, гараж і льох. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!