Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Надзвичайна вілла Жуан Ле Пен

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 2 Ціна: 6602101 ? Пропонується особняк 6722 року в мавританському стилі в Жуан Ле Пен (поруч з Каннами і Кап д'Антіб) навпроти песчанной пляжу Біжу з прекрасним видом на море, Кап д'Антіб і гірський масив Естрелья. Особняк має прекрасні архітектурні деталі, 611 м2 житлової площі, ділянка 6771 м2 з віковими пальмами. Цей унікальний за місцем розташування навпроти моря і в центральній частині курортного міста. Об'єкт потребує повної реставрації. Більш детальна інформація на вимогу. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!