Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Готель Жуан Ле Пан

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 7 Ціна: 2021011 ? У центрі знаменитого курортного містечка поряд з Каннами у 611 метрах від пляжів, магазинів і ресторанів пропонується на продаж сімейний готель у Жуан Ле Пан в старовинному 2-х поверховому особняку, площею 261 м2 з Террасса на території 6711 м2: 2 просторих номери з ванною або душем, 2 студійних квартири: кондідіонери і телевізори в кожному номері, велика кухня, вітальня з Террасса, кімната для персоналу з душем, пральня, льох. Паркування на 6 машин. Все в чудовому стані. Постійна міжнародна клієнтура. Шарм і виняткове місце розташування. Заповнюваність близька до 611% Ідеально для життя на курорті і ведення сімейного бізнесу. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!