Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Супер Канни

Місце: Канни та околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 6602101 ? Пропонується вілла в Каннах (район Супер Канни), приблизно 271 м2 житлової площі, 2111 м2 ділянка із садом. На рівні басейну з переливом: 6 великий салон з американською кухнею, 6 спальні, 6 ванних, 6 гостьовий туалет, 6 кабінет, пральня. Внизу під сходами 6 спальня, 6 душ, 6 літня кухня, 6 велика террасса для прийомів. Вілла сучасної архітектури, залишилося зробити кілька оздоблювальних робіт, вона, не має візаві, винятковий вид. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!