Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудовий будинок Ля Тюрбе

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 6670101 ? Унікальний об'єкт - чудова вілла в Ля Тюрбе в стилі замку в жіпопісной селі поблизу моря і в 61 хвилинах від Монако! Замок був побудований в 6761 році і нещодавно повністю і якісно реновірован. Має 261 м2 житлової площі: передпокій, салон / їдальня 26 м2 з каміном, окрема обладнана кухня, хазяйська спальня 27 м2, ванна бальнео, 2 інші великі спальні, душ, 2 туалети, льох. Високі стелі, більша террасса, закритий гараж. Ухоженная територія 6711 м2, що дозволяє розміщення басейну, свій природний джерело. Дуже гарні інтер'єри, кабельне телебачення, індивідуальне опалення. Рідкісний об'єкт! скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!