Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Жуан Ле Пен

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 6 Ціна: 6660101 ? Пропонується ідеально розташована вілла в Жуан Ле Пен, в самому кращому його районі - Пантелі, початок Кап д'Антіб. Будинок знаходиться в 61 метрах від песчанной пляжу, дуже тихе місце, в глухому куті, але до центру в 2-х кроках. Будинок має 221 м2 житлової площі: вітальня з каміном 61 м2, 6 спальні, 6 ванних, красива прованська кухня + окремо стоїть будиночок для гостей. Ділянка приблизно 6111 м2 плоский з басейном весь в оточенні саду, місце для паркування з навісом при заїзді. Прекрасний стан, високоякісна обробка. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!