Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти Кап Ферра

Місце: Район Кап Ферра Вільфранш Кількість спалень: 2 Ціна: 770101 ? Пропонуються дуже красиві трикімнатні апартаменти в Кап Ферра. Апартаменти ідеально розташовані в самому центрі Сен-Жан Кап Ферра на останньому поверсі навпроти порту. Житлова площа апартаментів приблизно 71 м2 розподілена таким чином: вітальня з відкритою обладнаної кухнею з виходом на балкон з видом на море, хазяйська спальня з ванною en suite, гардеробна, балкон, 2-а спальня з душем. Продається з гаражем і 2-ма льохами. Сторож в будинку. Ідеальний варіант для проживання в Кап Ферра. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!