Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудовий будинок

Місце: Канни та околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 6202101 ? Пропонується чудова вілла в Мужанов з панорамним видом на Каннський затоку і басейном, повністю модернізована і реконструйована в 2116 році, розташована в районі резіденціальном Куртелін, поруч з мальовничою старовинної частиною - селом чоловіка. Традиційною конструкції, вілла орієнтована на південну сторону. Житлова площа складає 611 м2: вітальня 61 м2 з каміном, повністю обладнана кухня, 2 спальні, 6 ванних, пральня. Пейзажірованний ділянка 6761 м2 з басейном, гараж на 2 машини. Оснащення: Автополив, автоматичні в'їзні ворота, охоронна сигналізація, Інтерфон, кондиційоване повітря. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!