Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Мужан

Місце: Канни та околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 6702101 ? У резіденціальном закритому домені поруч із старовинною церквою Нотр Дам де Ви і по сусідству з володінням Пікассо, нещодавно проданому, пропонується розкішна сучасна вілла в Мужанов на плоскому ділянці площею 7 676 м2 з підігрівом, басейном і видом на старий чоловіка. Вілла має великі просторі приміщення: салон / їдальня - 261 м2, обладнана кухня, 6 спальні з пов'язаними ванними, 6 ванна (господарському) - з 2-я ванними + окрема 2-х кімнатна квартира для сторожа або гостей, пул хаус + приміщення для спорту. Вид: на пагорби і село (на морі виду немає). Житлова площа: 661 м2 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!