Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Прекрасна вілла Ез

Місце: Район Кап Ферра Вільфранш Кількість спалень: 2 Ціна: 61702101 ? Пропонується чудова сучасна вілла в Езе. Вілла має 661 м2 житлової площі, побудована в 2111 році на пагорбах Ез сюр заходів на ділянці приблизно 6111 м2 з підігрівом, басейном, літньою кухнею, панорамним видом на море і обробкою люкс-матеріалами. На верхньому рівні: основний вхід, гостьовий туалет, велика вітальня, їдальня з відкритою американською кухнею, окрема кухня, кабінет. На рівні басейну: 2 спальні (одна з яких - хазяйська), 2 ванних, пральня, окремий туалет. Вілла повністю кондиційованих, охоронна сигналізація внутрішня і зовнішня, поєднана на пряму через GPS, система "розумний будинок", що дозволяє здійснювати повний контроль вілли + відео спостереження. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!