Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Рок Брюн Кап Мартен

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 6021011 ? Пропонується нова вілла в Рок Брюн Кап Мартен, який знаходиться в резіденціальном секторі Рок Брюн, поруч з центром, пляжами і виїздом на автодорогу. Вілла побудована в 2117 році (значить, низькі нотаріальні витрати), має приблизно 661 м2 житлової площі на ділянці 6611 м2 з підігрівом, басейном, садом, паркуванням, терасами і видом на море. Налічує 6 рівня: Рівень саду: кухня, їдальня, вітальня з каміном, спальня, душ, вбиральня, комора, гостьовий туалет. Рівень прибуття: хол, 2 спальні, 2 ванні, 2 гаражі. На поверсі: 2 спальні, 2 ванні, великі тераси скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!