Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти Золотий квадрат

Місце: Ніцца і околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 676111 ? Новий об'єкт! В 2-х кроках від моря в «золотому квадраті» Ніцци напроти російської церкви на 2-му і останньому поверсі паласу початку століття пропонується прекрасна 2-х кімнатна квартира 666 м2: передпокій з вбудованими шафами, 6 спальні з масивним паркетом, 2 ванні, подвійна вітальня з мармуровими поверхнями, нова повністю обладнана кухня. Оснащення: кондиціонери подвійної дії. Балкони, погреб + кімната для прислуги. Все в чудовому стані. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!