Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Шикарний будинок Пагорби Гаро

Місце: Ніцца і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 2770101 ? Пропонується шикарна вілла в Ніцці. Вілла в стилі модерн розташована на пагорбах Ніцци в абсолютно спокійному місці, побудована за проектом архітектора. Є панорамний вид на море, великий басейн оригінальної форми, тераси і веранди на зеленому ділянці площею 2611 м2. Житлова площа вілли 611 м2, залита світлом: вітальня / їдальня з каміном 611 м2, красива обладнана кухня, 2 спальні, 6 ванних, домашній кінотеатр + окрема квартира сторожа. Охоронна сигналізація, автоматичні в'їзні ворота, гараж. Прекрасний стан. Люкс! скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!