Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Кап Д'Антіб

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 2 Ціна: 62602101 ? Пропонується розкішна вілла, розташована на Кап д'Антіб. Вілла пройшла повну реконструкцію за проектом одного з провідних французьких архітекторів. При реконструкції використовувалися тільки найкращі натуральні матеріали і ультрасучасна техніка. Загальна площа будинку - 711 м2, в підземному поверсі знаходиться спортзал площею 611 м2. Загальна площа ділянки - 66 соток. На ділянці знаходиться автоматично закривається басейн 21 на 6,6 метра. Є гараж на 2 машини. Фотографії та додаткова інформація - за запитом.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yahoo

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!