Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Кап Д'Антіб

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 2 Ціна: 62602101 ? Пропонується розкішна вілла, розташована на Кап д'Антіб. Вілла пройшла повну реконструкцію за проектом одного з провідних французьких архітекторів. При реконструкції використовувалися тільки найкращі натуральні матеріали і ультрасучасна техніка. Загальна площа будинку - 711 м2, в підземному поверсі знаходиться спортзал площею 611 м2. Загальна площа ділянки - 66 соток. На ділянці знаходиться автоматично закривається басейн 21 на 6,6 метра. Є гараж на 2 машини. Фотографії та додаткова інформація - за запитом. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!