Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

П'ятикімнатні апартаменти Сімье

Місце: Ніцца і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 760101 ? Пропонуються повністю реновірованние, що виходять на південну сторону п'ятикімнатні апартаменти в Ніцці категорії люкс 666 м2: Салон 21 м2, обладнана кухня 61 м2, 2 спальні (66м2, 21 м2, 26 м2, 62 м2), 6 ванна 7 м2, 6 душ 2 м2 , 2 туалети. Розташовані на бульварі Сімье останній поверх (2-ий по-русски 6-ій) чудового історичного особняка 6761 рік (панорамний вид на море) Гараж і паркування. Прекрасна реновація, охоронна сигналізація, Інтерфон, броньовані двері. Загальний стан: як нове. Податок на нерухомість: 6611 євро / рік Комунальні послуги: 261 євро / місяць. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!