Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

П'ятикімнатні апартаменти Сімье

Місце: Ніцца і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 760101 ? Пропонуються повністю реновірованние, що виходять на південну сторону п'ятикімнатні апартаменти в Ніцці категорії люкс 666 м2: Салон 21 м2, обладнана кухня 61 м2, 2 спальні (66м2, 21 м2, 26 м2, 62 м2), 6 ванна 7 м2, 6 душ 2 м2 , 2 туалети. Розташовані на бульварі Сімье останній поверх (2-ий по-русски 6-ій) чудового історичного особняка 6761 рік (панорамний вид на море) Гараж і паркування. Прекрасна реновація, охоронна сигналізація, Інтерфон, броньовані двері. Загальний стан: як нове. Податок на нерухомість: 6611 євро / рік Комунальні послуги: 261 євро / місяць.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!