Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Прекрасна квартира Музиканти

Місце: Ніцца і околиці Кількість спалень: 6 Ціна: 760101 ? На останньому поверсі престижного буржуазного будинку 6711 пропонується прекрасна квартира, одна на поверсі, з безперешкодним видом із захопленням моря, орієнтована на південний захід, дуже світла, повністю реновірованная, з елегантним декором 666 м2 житлової площі: подвійний салон 66 м2, сучасна кухня , обладнана за високими стандартами, 6 спальні, одна з яких з вбиральні і куточком для кабінету, 2 ванних, 2 балкона, погреб, кондиціонери в усіх кімнатах. Високі стелі, паркет, кодований вхід. Все в чудовому стані. Місце розташування: Place Franklin - Квартал Музикантів скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!