Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чарівна вілла в оренду Жуан Ле Пан

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 2 Ціна: 60101 ? Пропонується в оренду чарівна вілла, що потопає в квітучому саду з фруктовими дерьвьямі, пішки до песчанной пляжів, магазинів і ресторанів, в дуже спокійному місці без візаві, з басейном та тенісні корти. 661 м2 житлової площі на 2-х рівнях на ділянці площею приблизно 2111 м2. Вілла включає: На нижньому рівні: салон 71м2 з каміном, повністю обладнану кухню, 6 спальню з душовою кімнатою, 6 спальню з ванною кімнатою, гостьовий туалет. На верхньому рівні: 6 спальню з ванною кімнатою, 6 спальню з душовою кімнатою, вбиральню. Басейн, пул-хаус, тенісний корт, окрема студійна квартира для персоналу, гараж на 2 машини, барбекю, охоронна сигналізація, супутникове телебачення з російськими каналами, інтернет. Можливість російської покоївки. Вілла вільна з 66 червня на все літо і вересень. Вартість оренди 66 111 євро за 2 тижні або 61 111 євро за 6 місяць Додаткові фотографії - за запитом.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yandex

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!