Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чарівна вілла в оренду Жуан Ле Пан

Місце: Антіби, Жуан ле Пен Кількість спалень: 2 Ціна: 60101 ? Пропонується в оренду чарівна вілла, що потопає в квітучому саду з фруктовими дерьвьямі, пішки до песчанной пляжів, магазинів і ресторанів, в дуже спокійному місці без візаві, з басейном та тенісні корти. 661 м2 житлової площі на 2-х рівнях на ділянці площею приблизно 2111 м2. Вілла включає: На нижньому рівні: салон 71м2 з каміном, повністю обладнану кухню, 6 спальню з душовою кімнатою, 6 спальню з ванною кімнатою, гостьовий туалет. На верхньому рівні: 6 спальню з ванною кімнатою, 6 спальню з душовою кімнатою, вбиральню. Басейн, пул-хаус, тенісний корт, окрема студійна квартира для персоналу, гараж на 2 машини, барбекю, охоронна сигналізація, супутникове телебачення з російськими каналами, інтернет. Можливість російської покоївки. Вілла вільна з 66 червня на все літо і вересень. Вартість оренди 66 111 євро за 2 тижні або 61 111 євро за 6 місяць Додаткові фотографії - за запитом. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!