Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Тюрбе

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 7 Ціна: 6602101 ? Пропонується розкішна вілла в тюрбо з феєричним видом на Монако, Італію і море. Недавнею споруди вілла розрахована на сім'ю з акцентом на великі житлові площі, люкс та комфорт. Чудово розташована, вілла має панораміческій вид на море з усіх вікон, 611 м2 житлової площі, 7 великих спалень, вітальню / їдальню 611 м2 з американською обладнаної кухнею, 7 ванних. Вілла оточена Террасса, на ділянці 6611 м2 інстальований підігріває басейн з переливом. У будівництві і обробці вілли використовувалися матеріали найвищої якості: мармур, рідкісні сорти натурального каменю, клімат-система останнього покаленія, відіофон, охоронна сигналізація. Є також будинок для сторожа і гостьовий будинок, гараж на 6 машини і 6 парковку.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yandex

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!