Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Тюрбе

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 7 Ціна: 6602101 ? Пропонується розкішна вілла в тюрбо з феєричним видом на Монако, Італію і море. Недавнею споруди вілла розрахована на сім'ю з акцентом на великі житлові площі, люкс та комфорт. Чудово розташована, вілла має панораміческій вид на море з усіх вікон, 611 м2 житлової площі, 7 великих спалень, вітальню / їдальню 611 м2 з американською обладнаної кухнею, 7 ванних. Вілла оточена Террасса, на ділянці 6611 м2 інстальований підігріває басейн з переливом. У будівництві і обробці вілли використовувалися матеріали найвищої якості: мармур, рідкісні сорти натурального каменю, клімат-система останнього покаленія, відіофон, охоронна сигналізація. Є також будинок для сторожа і гостьовий будинок, гараж на 6 машини і 6 парковку. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!