Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Рок Брюн Кап Мартен

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 2661411 ? Пропонується прекрасна простора вілла в Рок Брюн Кап Мартен в прованському стилі, 2 спальні, 2 ванних, 2 величезних салону, їдальня, красива кух. Більшість спалень має вихід на Террасса з феєричним видом на Монако. Володіння має окрему квартиру для сторожа або гостей: салон, кухня, спальня, ванна і кабінет, що складається з 2-х просторих кімнат з туалетом з окремим входом. Гараж на 6 машини, ефективна охоронна сигналізація, ліфт, прекрасний басейн з пул-хаус і прекрасний доглянутий сад. Це володіння ідеально підходить для великої родини з-за своїх великих житлових площ, які можуть бути ще збільшено. Житлова площа: 216 м2 Земельну ділянку: 6111 м2 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!