Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Рок Брюн Кап Мартен

Місце: Монако і околиці Кількість спалень: 2 Ціна: 2602101 ? Пропонується нова вілла в Рок Брюн Кап Мартен на 2 рівнях, з'єднаних красивою сходами і ліфтом. Внизу розташований гараж на 7 машин з дуже високими стелями. На 6-му поверсі розташовані сучасна повністю обладнана кухня, вітальня, їдальня і салон TV або бібліотека. На 2-му поверсі - 2 спальні з Террасса (666 м2), 6 ванних, 6 душа, окремий туалет. З вікон кожної спальні відкривається феєричний вид на море і Кап Мартен. На даху знаходиться басейн, SPA і соляріум, оточені прекрасними Террасса з тим же феєричним видом на море і Кап Мартен. Вілла оснащення клімат-системою. Житлова площа: 661 м2 Земельну ділянку: 2 661 м2 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!