Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Інвестування в нерухомість в Європі, в Австрії

За кордон чи в Україні? Нерухомість за кордоном викликає величезний інтерес в українських громадян, тому що це не тільки вдале капіталовкладення, а й відпочинок під сонцем у своєму власному будинку, відчуття спокою і комфорту. У кожній країні є свої переваги, про які ми можемо Вам розповісти і допомогти визначитися у виборі нерухомості. В даний час наша компанія спеціалізується на декількох напрямках, надаючи повний спектр послуг - від консультації з придбання нерухомості до отримання посвідки на проживання (ВНЖ), постійного місця проживання (ПМП), громадянства або ж надання допомоги у веденні бізнесу в будь-якій вибраній країні.

Напрямки нашої компанії з самого початку обрані з-за привабливості країн, а саме вигідне вкладання коштів, стабільність і впевненість у завтрашньому дні, комфортний відпочинок, можливість порадувати себе покупкою від 20,000 євро і можливість знайти ексклюзивний об'єкт не виїжджаючи до країни і багато чого іншого. В даний час це наступні країни: Австрія, Франція (Лазурний берег), Чорногорія, Італія, Туреччина, Краснодарський край (Сочі, Адлер, Червона Поляна) і новий цікавий напрямок Марокко!

Австрія складається з 9 федеральних земель, у кожній з яких є свої особливості, як в культурі, так і в законодавчій базі: Нижня Австрія, Верхня Австрія, Штирія, Бургенланд, Зальцбург, Карінтія, Тіроль, Східний Тіроль і Форарльберг - це всі землі Австрії і кожна з них вражає своїми особливостями.
Інвестиційні можливості в Марокко грандіозні. Ціни на нерухомість в північному узбережжі Марокко складають дві третини цін в південній Іспанії, це цінні відомості для тих, хто хоче вкласти гроші в цій країні. Марокко має серйозні наміри в плані розвитку туризму, мета їхньої національної туристичної стратегії-збільшити кількість іноземних відвідувачів від нинішніх 2,2 мільйонів до 10 мільйонів до 2010 року.

Лазурний берег Франції привернув до себе увагу світової, і, зокрема, українського бомонду, ще в 90-і роки. Узбережжя відоме своїм м'яким і сприятливим мікрокліматом і по праву європейським, високим рівнем життя. Також ми пропонуємо Вашій увазі новий напрямок - Лангедок! Це куточок Франції, який схожий з Блакитним берегом за красою, але дає більше можливостей для придбання нерухомості, тому що вартість тут на порядок нижче. Ви можете переконатися в цьому самі, розглянувши нашу базу пропозицій.

Не менш дивовижна країна Чорногорія подарує нам спокій і романтику! Тут можна зустріти численні озера, незрівнянні каньйони і, звичайно ж, величні гори, на честь яких це країна має свою назву «Montenegro». Незважаючи на економічний стан країни, Чорногорія займає лідируючі позиції при виборі нерухомості за кордоном.
Італію також відносять до романтичним країнами світу, її чарівність назавжди залишиться в наших серцях. У ній панує неповторна атмосфера любові і веселощів. Казкова природа, приємний м'який клімат і велика кількість всіляких розваг перетворили Італію в ідеальне місце для відпочинку.
Активно розвивається ринок нерухомості в Туреччині, що допомагає утримуватися на перших позиціях при виборі «нерухомості на море». Не секрет, що інтерес з боку громадян РФ до покупки квартири або вілли в цій сонячній країні зростає. Це пояснюється багатьма факторами. Про що ми з задоволенням Вам розповімо!

Не можна втратити такий важливий момент у житті України, як Олімпіада в 2014 році! Вигідне вкладення коштів - одна з головних критеріїв, які виштовхують на ухвалення рішення про покупку нерухомості. Сочі є одним з небагатьох курортів світу, який розташовується на кордонах Державного національного парку. За техногенним мірками життя - це найбільший діловий і промисловий центр півдня Росії. Найбільш перспективно розвивається та є таким, що відповідає світовим стандартам якості гірськолижним курортом Росії є Червона Поляна. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!