Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла Grau Sant Pol de Mar

Вілла Grau Sant Pol de Mar знаходиться в елітній спокійній урбанізації Sant Pol de Mar (40 км від Барселони - 30 хвилин їзди по платній трасі, 50 хвилин на потязі) в 200 метрах від пляжу.


У триповерховому будинку: 1-й нижній поверх з окремим входом (площею 100м2) - просторий салон з каміном і виходом на терасу криту 50м2 і до басейну, обладнана кухня типу американка з барною стійкою, 3 двомісні спальні, ванна комната.2-й поверх з окремим центральним входом - салон і їдальня з каміном і виходом на дві симетричні тераси з видом на море та місто, 2 одномісні спальні, два невеликих ванних кімнати, ...Ціна: від 1 000 000 ?

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!