Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла 2535 - Майорка

Розкішна середземноморська вілла з окремим поверхом для гостей і незвичайним оглядовим видом на море розташована в населений пункті САНТА Понсе.


Дуже простора, розкішна вілла, представницького класу (рік побудови 2000) з гаражем на дві машини і окремими апартаментами для гостей на першому поверсі.


Закритий внутрішній дворик-патіо є центром життя середземноморської вілли, орієнтованої на південний схід і розташованої на ділянці з садом, що знаходяться у фешенебельному житловій зоні.


Вілла має просторі тераси, криті та відкриті, каскадний басейн, павільйон-альтанку ...Ціна: від 3 498 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!