Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла 0441 - Майорка

Населений пункт Pagera - Cala Fornells.


Розкішне шале (побудований в 1999 році) виходить фасадом на південь, з вікон відкривається чудовий оглядовий вид на море, розташоване у фешенебельному житловій зоні, у верхній частині селища Кала Форнеллс; неподалік знаходяться декілька ресторанів і невеликих пляжів.


Ця велична чотириярусна вілла, зведена з дорогих матеріалів, розташована на ділянці, злегка нахиленому у напрямку на південь із чудовим парканом з натуральних каменів і квітником з автоматичним поливом.


Ціна: від 2 855 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!