Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла (220 кв.м) з приватним ділянкою землі

Вілла (220 кв.м) з приватним ділянкою землі 500 кв.м, в безпосередній близькості від всіх магазинів, ресторанові спортивних центрів, предланаемих Калахондой.


Побудована за високим будівельним стандартам у охороняється закритому житловому комплексі, розрахованому лише на кілька будинків.


До складу будинку входять 3 спальні, 2 ванні, гостьовий туалет, велика головна спальна кімната, простора, повністю обладнана кухня з зоною для сніданку, велика вітальня з каміном і обідньої зоною.


Вілла продається з меблями.Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!